Про нас

Портал http://mini-rivne.comінформаційний ресурс для свідомих відповідальних та прогресивних батьків міста Рівного.

МІНІ РІВНE – інтерактивний каталог-порадник для сімей, які займаються не лише вихованням дітей, а й власним саморозвитком.

Наша ціль: популяризувати свідоме та відповідальне батьківство, формувати культуру виховання та педагогіки, якісна компетентна інформаційна підтримка батьків. А також надихати, мотивувати та наштовхувати на роздуми. Батьківство – важка щоденна праця. Наша місія бути поряд, коли ваш ресурс сил, емоцій та натхнення на нулі.

Тематичне наповнення сайту:

Довідник організацій, компаній та установ м. Рівного, які обслуговують сферу батьківства.

Афіша культурних, освітніх, розважальних заходів для дітей та батьків м. Рівне.

Каталог закладів дозвілля, навчання та розваг.

Статті, що містять корисну пізнавальну інформацію, що стосуються виховання, психології, розвитку дітей, новинки українського книжкового ринку для дітей та батьків, огляди найцікавіших та найкорисніших книг для дітей та батьків, цікаві інтерв’ю з рівненськими та відомими в Україні експертами (лікарями, психологами, психотерапевтами, консультантами з грудного вигодовування, слінгоконсультантами та консультантами з батьківства), історії батьків (матусь та татусів), які мотивують. Також на сайті батьки м. Рівного можуть знайти багато корисної інформації щодо проведення свят, дозвілля з дітьми, черпати ідеї для творчості та ресурс натхнення для себе.

Щодо інформаційного партнерства, співпраці та інших видів взаємодії пишіть на e-mail: mini.rivne@gmail.com