Про нас

Портал http://mini-rivne.comінформаційний ресурс для свідомих відповідальних та прогресивних батьків міста Рівного.

МІНІ РІВНE – інтерактивний каталог-порадник для сімей, які займаються не лише вихованням дітей, а й власним саморозвитком.

Наша ціль: популяризувати свідоме та відповідальне батьківство, формувати культуру виховання та педагогіки, якісна компетентна інформаційна підтримка батьків. А також надихати, мотивувати та наштовхувати на роздуми. Батьківство – важка щоденна праця. Наша місія бути поряд, коли ваш ресурс сил, емоцій та натхнення на нулі.

Тематичне наповнення сайту:

  • Довідник організацій, компаній та установ м. Рівного, які обслуговують сферу батьківства.
  • Афіша культурних, освітніх, розважальних заходів для дітей та батьків м. Рівне.
  • Каталог закладів дозвілля, навчання та розваг.
  • Статті, що містять корисну пізнавальну інформацію, що стосуються виховання, психології, розвитку дітей, новинки українського книжкового ринку для дітей та батьків, огляди найцікавіших та найкорисніших книг для дітей та батьків, цікаві інтерв’ю з рівненськими та відомими в Україні експертами (лікарями, психологами, психотерапевтами, консультантами з грудного вигодовування, слінгоконсультантами та консультантами з батьківства), історії батьків (матусь та татусів), які мотивують. Також на сайті батьки м. Рівного можуть знайти багато корисної інформації щодо проведення свят, дозвілля з дітьми, черпати ідеї для творчості та ресурс натхнення для себе.

Щодо інформаційного партнерства, співпраці та інших видів взаємодії пишіть на e-mail: mini.rivne@gmail.com 

 

Сайт для батьків Міні Рівне – результат щоденної кропіткої роботи трьох матусь та однодумців, які поряд виховання своїх дітей розвивають інформаційний ресурс для батьків міста Рівного.

Основна мета порталу – максимум корисної та актуальної інформації для батьків по догляду та розвитку/навчанню/вихованню дитини в місті Рівному.

Знайомтеся – команда порталу Міні Рівне:

Марина Свист – засновниця порталу; SEO-спеціаліст, адміністратор сайту, контент-менеджер, smm-спеціаліст. Мама маленького дворічного хлопчика Максима. Саме народження сина та брак інформації про компанії, які обслуговують сферу материнства у місті Рівному, і мотивувало на створення сайту.

Анжела Процюк – менеджер зв’язків з реальністю, громадськістю, рекламодавцями, партнерами, і просто поліфункціональний спеціаліст. Мама школяра та вже дорослої доньки (саме тим і пояснює багатогранність своїх вмінь та навичок, адже за плечима колосальний материнський досвід). Прагне дітям дати найкраще – навчити бути самостійними та самодостатніми.

Анна Готліб –  журналіст, копірайтер, автор статей; мама двох донечок: 4-річної Даринки та 2-річної Софійки. Засновниця спільноти у Facebook для рівненських матусь “Розумна мама Рівне”. Переконана, що декрет – це інтенсивний тренінг особистісного росту, можливість випробувати й пізнати себе, свої можливості. Є прихильницею свідомого та відповідального батьківства, гуманної педагогіки.

Автори:

Іванна Шахінкая: “Я – мама донечки з найщирішою посмішкою. Вірю у те, що діти даються для розвитку особистості. Живу у Туреччині 4 роки. Розповідаючи про життя місцевих жінок та матусь, намагаюсь зруйнувати стереотипи про цю країну. Переконалася, що життя за кордом вчить неабиякої толерантності до інших та неймовірно збільшує кругозір сприйняття навколишнього світу. Люблю слухати стукіт дощу і спостерігати як падає сніг”.

 

Іванна Мельник – мама чарівної однорічної донечки, журналіст-фрілансер, копірайтер, дослідниця дитячої медіаграмотності у Рівному. Материнство вважаю не клопіткою роботою, а ніжною турботою, де потрібно не стільки терпіння, як запас невичерпної любові.

Аліна Берьозкіна – мама 3-х річної донечки, контент-менеджер, копірайтер, захоплююсь живописом і літературою, обожнюю малювати, створювати щось нове. Переконана, що життя – це безперервний рух вперед.

 

Автори-експерти:

Катерина Габрієль -дитячий психолог, травмотерапевт, emdr-спеціаліст, супервізор. Мама неймовірного та найдобрішого хлопчика у світі. А ще я дуже люблю свою професію, із задоволенням та натхненням пишу для батьків. Часто проговорюю один вираз про те, що якісна психотерапія дитини розпочинається за три роки до її народження. Тому, пишучи для батьків, намагаюсь пояснити принципи розвитку та потреб дитини відповідно до віку; показати важливість емоційної підтримки та любові для дитини. І щоразу, хочеться підбадьорити батьків, сказати про те, що вони можуть неймовірно багато зробити для власного щастя та успіху свого малюка.

 

Долучайтеся до нашої команди – пишіть нам mini.rivne@gmail.com