Про нас

Портал http://mini-rivne.comінформаційний ресурс для свідомих відповідальних та прогресивних батьків міста Рівного.

Міні-Рівне – сайт-порадник з елементами сіті-гайду, що дозволяє батькам швидко отримати всю найактуальнішу інформацію, щодо дозвілля, здоров’я та розвитку дітей у м. Рівне.

Ідея ресурсу: найбільша цінність для сучасних батьків – це час. Краще його провести з сім’єю, а не витрачати на пошуки інформації.

Ціль: формувати культуру свідомого та відповідального батьківства, популяризувати активне якісне сімейне дозвілля, усвідомлене виховання, що побудоване на віковій психології та інших науково обгрунтованих підходах. Якісна компетентна інформаційна підтримка батьків від провідних експертів міста та України.

Тематичне наповнення сайту:

  1. Довідник організацій, компаній та установ м. Рівного, які обслуговують сферу батьківства (заклади дозвілля та розваг, навчання, медичні установи, дитячі спеціалісти – лікарі, психологи тощо)
  2. Афіша культурних, освітніх, розважальних заходів для дітей та батьків м. Рівне.
  3. Статті різного формату (інтерв’ю, огляди, новини), що містять корисну, пізнавальну інформацію для батьків.

Основні рубрики присвячені:

  • вихованню, розвитку, психології;
  • огляди книг для дітей та батьків;
  • цікаві інтерв’ю з рівненськими та відомими в Україні експертами (лікарями, психологами, психотерапевтами, консультантами з грудного вигодовування, слінгоконсультантами та консультантами з батьківства тощо);
  • історії батьків (матусь та татусів), які мотивують;
  • корисна інформація щодо проведення свят, дозвілля з дітьми;
  • ідеї для творчості та ресурс натхнення для себе.

Щодо інформаційного партнерства, співпраці та інших видів взаємодії пишіть на e-mail: mini.rivne@gmail.com 


Сайт для батьків Міні Рівне – результат щоденної кропіткої роботи трьох матусь та однодумців, які поряд виховання своїх дітей розвивають інформаційний ресурс для батьків міста Рівного.

Основна мета порталу – максимум корисної та актуальної інформації для батьків по догляду та розвитку/навчанню/вихованню дитини в місті Рівному.

Знайомтеся – команда порталу Міні Рівне:

Марина Свист – засновниця порталу; адміністратор сайту, контент-менеджер, smm-спеціаліст. Мама маленького трьохрічного хлопчика Максима. Саме народження сина та брак інформації про компанії, які обслуговують сферу материнства у місті Рівному, і мотивувало на створення сайту.

Анжела Процюк – менеджер зв’язків з реальністю, громадськістю, рекламодавцями, партнерами, і просто поліфункціональний спеціаліст. Мама школяра та вже дорослої доньки (саме тим і пояснює багатогранність своїх вмінь та навичок, адже за плечима колосальний материнський досвід). Прагне дітям дати найкраще – навчити бути самостійними та самодостатніми.

Анна Готліб –  журналіст, копірайтер, автор статей. Мама двох донечок: 6-річної Даринки та 4-річної Софійки. Засновниця спільноти у Facebook для рівненських матусь “Розумна мама Рівне”. Переконана, що декрет – це інтенсивний тренінг особистісного росту, можливість випробувати й пізнати себе, свої можливості. Є прихильницею свідомого та відповідального батьківства.

Аліна Берьозкіна – мама 3-х річної донечки, контент-менеджер, копірайтер, захоплююсь живописом і літературою, обожнюю малювати, створювати щось нове. Переконана, що життя – це безперервний рух вперед.

Автори-експерти:

Катерина Габрієль -дитячий психолог, травмотерапевт, emdr-спеціаліст, супервізор. Мама неймовірного та найдобрішого хлопчика у світі. А ще я дуже люблю свою професію, із задоволенням та натхненням пишу для батьків. Часто проговорюю один вираз про те, що якісна психотерапія дитини розпочинається за три роки до її народження. Тому, пишучи для батьків, намагаюсь пояснити принципи розвитку та потреб дитини відповідно до віку; показати важливість емоційної підтримки та любові для дитини. І щоразу, хочеться підбадьорити батьків, сказати про те, що вони можуть неймовірно багато зробити для власного щастя та успіху свого малюка.

Долучайтеся до нашої команди!

Пишіть нам mini.rivne@gmail.com

https://www.facebook.com/mini.rivne/