Аква Рай – Центр здоров’я

Аква Рай це басейн, аналогів якому у Рівному немає. Окрім доріжок для плавання, тут є ексклюзивні повітряні лежаки з аеромасажем усього тіла, джакузі з гідропотоками різної сили, масажери для спини та голови водними струменями, дитяча аквазона із фонтанами-дельфінами.

akva-raj-rivne-8

akva-raj-rivne-6

Вода в басейні ми не хлорується, а знезаражується природно завдяки найсучаснішій і найефективнішій багаторівневій системі очистки, тому вона безпечна навіть для немовлят та тих, кого турбує алергія чи астма.

akva-raj-rivne-1

akva-raj-rivne-5

Зона для плавання має дворівневу систему очистку. Спочатку вода проходить крізь піщані фільтри, а потім постійно циркулює крізь соляну установку. Дитяча та гідромасажна зони оснащені трирівневою системою очистки: піщані фільтри, знезараження ультрафіолетовими лампами, а завершує нетоксичну дезінфекцію технологія E-CLEAR, яка працює завдяки активному кисню та не потребує додавання хлору, брому чи інших хімікатів.

akva-raj-rivne-3
У басейні «Аква Раю» працюють тренери, які мають відповідні сертифікати, багаторічний досвід та чемпіонські досягнення. Вони пропонують авторські програми для різних вікових груп, починаючи з кількамісячних малюків. Такі водні заняття гарантують міцний імунітет, гарний апетит і спокійний сон. А ще завдяки тренуванням у басейні, дитина матиме гарну поставу, загартований організм, міцні нерви, геніальний склад розуму та лідерські якості характеру.

akva-raj-rivne-1

akva-raj-rivne-9

Безпечна та гіпоалергенна вода дозволяє проводити в нашому басейні водну гімнастику для вагітних. Професійний тренер поєднує під час заняття найнеобхідніші вправи, які допомагають зміцнити організм майбутньої мами, турботливо підтягують м’язи та шкіру, поліпшують кровопостачання до усіх органів, тож малюку надходить більше кисню та поживних речовин. Також такі вправи у басейні допомагають навчитися правильно дихати та підготуватися до пологів.

akva-raj-rivne-10

Тренери по дитячому плаванню:

Юлія Собуцька – (від 0 до 6 років) тел.: (068) 001-00-22,
Катерина Ярославська  (з 6міс.-3років, та з 3-7 років) тел.- (067) 710-85-04
Шермет Людмила (тренує старших діток ) тел.:(096) 57-33-408

Розклад роботи: щодня  з 07:00-23:00 без перерв

Адреса: м. Рівне вул. Мельника 15-17
Тел.:+38 (067) 325-76-15
+38 (066) 469-43-90

Залишити відповідь