Школа східного танцю “Alisher Dance School”

Школа східного танцю “Alisher Dance School” – колектив, який вже має чимало винагород за призові місця у всеукраїнських змаганнях по Belly dance.

Педагоги “Alisher Dance School” – професійні й надзвичайно талановиті, з радістю діляться усіма своїми знаннями зі своїми вихованками.
Валентина Алішер – викладач танців країн Африки й Ближнього Сходу, є професійним тренером зі східних танців вже понад 13 років, тривалий період вивчала основи цього танцю у Єгипті, має багато перемог у всеукраїнських та міжнародних конкурсах по Belly dance. 


Школа східного танцю “”Alisher Dance School” запрошує до своєї сім’ї дівчаток (від 4 років і до 105 років) на заняття східними танцями.  Кожна із груп займається тричі на тиждень (два уроки зі східних танців, одне заняття по стрейчингу і класичному танцю).

– заняття в молодшій дитячій групі (4-6 років);
– заняття в середній дитячій групі (7-9 років);
– заняття в старшій дитячій групі (10-13 років);
– заняття в групі молодь (14-18 років);
– експрес-курс для дорослих початківців;
– група для мамусь з присутністю малят;
– індивідуальні заняття;
– індивідуальні постановки східного танцю;
– індивідуальні постановки весільного танцю.

Завдяки експрес-курсу, який триває всього два місяці, ви не тільки удосконалите своє тіло, а і навчитесь танцювати цей прекрасний танець.

Дівчатка постійно виступають, адже активно залучені до сценічного життя рідного міста, а також є постійними переможцями всеукраїнських конкурсів по Belly Dance. Двічі в рік вихованки школи проводять звітні концерти для батьків і усіх поціновувачів східної культури.


Не втрачайте час і записуйте свою донечку в Школу східного танцю “Alisher Dance School” вже зараз за телефоном (097)-91-22-098. 

Зверніть увагу, що набір проводиться лише у вересні та січні.

 

Вартість місяця занять – 250 грн.

Тел.:+38 (097) 91-22-098
Е-mail: malishkava@mail.ru
Адреса: м. Рівне, вул. Князя Романа, 9

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці – пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь