Альтернативні школи Рівного

Сьогодні багато батьків приходять до висновку, що звичайна міністерська освіта застаріла. Загальноосвітня школа не дає тих компетенцій, які потрібні людині у сучасному світі. Але де ж здобути прогресивну освіту? Де можна спробувати нестандартні підходи, які зацікавлять дитину та зроблять її щасливою в школі?

Сайт Міні Рівне пропонує добірку шкіл альтернативної освіти, де дитина не буде нудьгувати, де звільнять час для дитячих хобі, розкриють всі таланти та здібності і підготують до дорослого життя.

KidIT — ІТ-школа для дітей від 5 років

KidIT — новий формат технологічної освіти для дітей від 5 років, який трансформує пасивне споживання технологій в активне творення за допомогою технологій. Створювати власні продукти (ігри), розвивати вже сьогодні навички, необхідні для успішного майбутнього, отримувати перше розуміння, що означає бути громадянином світу — усе це про KidIT.

Ігровий формат уроку, часта зміна видів діяльності, багато рухів, командні ігри, індивідуальне експериментування із планшетами, групова і парна роботи. Усе для того, аби розкрити генія у кожній дитині.

Формат уроку ігровий: часта зміна видів діяльності, багато рухів, командних ігор, індивідуальне експериментування з планшетами, групова і парна роботи. Планшетна частина роботи – це 30% часу всього заняття, 70% часу – всілякі ігри на розвиток навичок 4С (креатив, комунікація, командна робота, критичне мислення). У групі 6-8 дітей. На кожному занятті з групою працюють 2-3 Ніндзі.

З дітьми займаються Ніндзі. Їх навмисно не називають ні вчителями, ні вихователями. У дітей уже сформувалося певне бачення вчителя —доросла тьотя, яка сварить, коли бігаєш по класі або регочеш з однокласником під час уроку. В KidIT не хочуть щоб таке упередження впливало на атмосферу заняття.

Адреса: вул. В’ячеслава Чорновола, 1, 2 поверх, офіс 204.
З питань партнерства: Людмила Поліщук.
Тел.: +38 (067) 947-50-58.
Сайт: www.kidit.com.ua/city/rivne/
Група KidIT у Facebook

Школа математики «АкадеміК»

Місія школи математики «АкадеміК» — допомогти зрозуміти й осмислити математику, додати впевненості дітям у власних силах за допомогою навички швидких рішень, показати всю красу математики.

Заняття проходять у різновікових групах за такими напрямками:

 • заняття зі шкільного курсу математики у невеличких, міні-групах з 4-6 дітей, одного класу або однакового рівня знань;
 • індивідуальні заняття;
 • швидка ліквідація невеликих прогалин у знаннях за декілька занять (після хвороби або тимчасової відсутності в школі);
 • математичні інтенсиви (практикум на вибрану тему, наприклад, дроби, функції, планіметрія, стереометрія, пояснення, наочні приклади й багато-багато практики);
 • підготовка до ДПА 4 та 9 клас, розв’язування усіх варіантів підсумкових контрольних робіт (групові, 6-10 дітей);
 • літні математичні табори.

Переваги: чітка програма навчання, періодичний контроль знань та фіксація результатів навчання, індивідуальний підхід до кожного учня, відмінні умови навчання, заняття проводять досвідчені, енергійні вчителі з вищою математично-педагогічною освітою, знаходяться у центрі міста.

Контакти:
Адреса: м. Рівне, пр. Миру, 7а, каб. 5.
Телефон: (097) 746 43 84.
Працюємо щодня з 11:00 до 19:00

Facebook

Академія фінансової просвіти

Мета — допомогти всім охочим стати фінансово грамотними, досягти фінансової стабільності в кожній сім’ї та родині, зробити фінансовий простір кожного безпечним, гармонійним, благодатним, щедрим і багатим.

Основні завдання проекту: 

 • Надати можливість дорослим, а також дітям і підліткам в доступній для них формі познайомитися із світом фінансів;
 • Сформувати у кожного базові поняття фінансової культури;
 • Навчити використовувати фінансові інструменти на власну користь;
 • Навчити досягати мрій;
 • Зробити життя кожного багатим і щасливим;

На заняттях діти в ігровій формі отримують відповіді на питання про гроші в нашому житті, їх значення, призначення, джерела надходження, механізми розподілу, також навчаються ставити фінансові цілі та випробовують механізм їх реалізації.

Курси:

 • «Фінансова абетка» для дітей 8-12 років.
 • «Фінансова школа» для підлітків 13-17 років;
 • «Фінансова академія» для всіх категорій віком 18+;
 • Практикум «Побудова фінансової стратегії сім’ї».

Консультації з фінансових питань, або відповіді на питання стосовно ваших конкретних потреб.

Контакти:
м. Рівне, пр. Миру, 7а, офіс 42.
Телефон: (097) 33-03-100, (066) 55-20-320.
www.afp.rv.ua
Facebook

INDIGO MENTAL CLUB RIVNE

Клуб ментальних тренувань INDIGO MENTAL — це видатні методики, що розвивають та вдосконалюють інтелект дитини.

Ментальна арифметика — це японська методика швидкої усної лічби, яка стрімко розвиває розумові здібності та інтелект дитини від 5 до 14 років. Процес навчання проходить на спеціальних японських рахівницях Соробан (Абакус). Ментальна арифметика тренує одночасно ліву і праву півкулі мозку, удосконалюючи зорову пам’ять, концентрацію уваги, креативну спрямованість, образне мислення дітей.

Переваги методики:

 • Вдосконалює концентрацію уваги та пам’ять;
 • Навчання забезпечує всесторонній розвиток та успіх дитини у різних сферах;
 • Методика одночасно розвиває праву та ліву півкулі мозку;
 • Ідеально поєднується з вивченням іноземних мов.

Переваги клубу: 

 • Методика позитивно впливає на успішність дитини в школі;
 • Вартість повного курсу найдоступніша на українському ринку;
 • Середня тривалість курсу 9 місяців (залежить від віку дитини);
 • Проводимо безкоштовні майстер-класи для шкіл та садочків;
 • Навчання можливе для діток з вадами.

Контакти:
пр. Миру, 7а, офіс 5.
Телефон: (097) 746 43 84.
Сайт
Facebook 

«Savvy Nation» — школа фінансової грамотності

«Savvy Nation» — це освітньо-інноваційний проект, що надає простір для реалізації можливостей кожного. Основні наші зусилля спрямовані на підвищення рівня фінансової грамотності, правової впевненості та формування потенційно успішної людини через психологію успіху. Метою нашої діяльності є зміна мислення нації, що в подальшому стане основою формування свідомого, успішного українського суспільства.

Школа фінансової грамотності «Savvy Nation» володіє потужним викладацьким ресурсом та унікальними методиками роботи. Серед наших педагогів: кандидати наук, розробники авторських методик, технік, ігор, автори більше 100 наукових статей. На усіх заняттях матеріал подається в процесі тренінгів, практичних екскурсій, ігор та завдань, практикується індивідуальний підхід.

«Savvy Nation» пропонує трирівневе навчання для дітей віком від 8 до 15 років та дорослих за напрямками:

 • «Фінансова грамотність»;
 • «Психологія успіху»;
 • «Тележурналістика» (8 – 15 р.).

За два роки роботи компанія стала добре відомою як туроператор розвиваючих літніх таборів:

 • «SAVVY-JUNIOR» – денний літній табір у місті для дітей 7-9 років;
 • «SAVVY-FOREST» – табір повного дня посеред мальовничого лісу для дітей 8-16 років;
 • «SAVVY-SEA» – табір повного дня на березі Чорного моря для дітей 8-16 років;
 •  Adult – дорослий мотивуючий табір (18+) тривалістю 3-5 днів. Локації: ліс/море/гори.

«Savvy Nation» також реалізує:

 • Розважально-інтелектуальні ігри: «Щурячі перегони», «CASHFLOW», «Мафія».
 • «День народження у стилі Мафія».
 • Організацію та проведення корпоративних мотивуючих тренінгів.
 • Індивідуальні консультації з психологом.

«Savvy Nation» — простір ваших можливостей.

Розташовані: вул. В. Чорновола, 13, 1 поверх, каб. 122, Облспоживспілка.
Телефони: (068) 204 99 02, (067) 361 40 71.
Сайт: http://savvynation.com.ua/
Facebook

Школа комп’ютерної грамотності «Мала Комп’ютерна Академія ШАГ»

Мала Комп’ютерна Академія – це можливість для дітей приєднатися до сфери ІТ ще в ранньому віці, отримати корисні професійні знання та практичні навички для майбутнього, знайти нових друзів та цікаве захоплення, а також визначити майбутню професію.

Головною перевагою Малої Комп’ютерної Академії є унікальна авторська програма навчання, яка була розроблена згідно з тенденціями ІТ-сфери та з урахуванням інтересів дітей.

Навчаючись у Малій Академії ШАГ дитина навчиться: створювати власноруч комп’ютерні ігри; з легкістю розбирати і складати комп’ютер; писати власні сайти або сайти на замовлення; працювати з професійною цифровою фототехнікою; створювати зображення та обробляти їх у графічних редакторах; монтувати відео і звук та створювати анімацію; програмувати роботів, керувати дронами; проектувати і готувати до друку тривимірні об’єкти; розробляти мобільні додатки та ще багато цікавого. Гнучкий графік занять, який пропонує Академія, дозволяє обрати найбільш зручний час для навчання – по буднях чи у вихідні. Завдяки цьому учні успішно поєднують навчання в Академії разом зі школою.

Розташовані: м. Рівне, вул. Соборна,16
Телефон: 067 557 8704.

Школа усного рахунку «Соробан»

«Соробан» — перша школа усного рахунку в Рівному. В Україні навчання швидкісному усному рахунку почалося з 2013 року. Заняття проводяться для дітей 5-11 років. Найбільш корисний ментальний рахунок для дошкільнят та малюків, які відвідують 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас загальноосвітньої школи. Учні 5 класу, 6 класу є самими старшими учнями Соробана.

Формат навчання в Школі очний: 2 уроки один раз в тиждень, малюки 5-6 років по 30-35 хв., діти 7-11 років по 45 хв. І обов’язкові заняття вдома — щодня по 15-30 хв на спеціальному тренажері. Методика розроблена так, що в процесі навчання діти розуміють “смак” власного успіху — це запорука правильної мотивації в навчанні, в отриманні нових знань!

Школа «Соробан» — не звична для всіх математика. Ментальна арифметика використовується для всебічного розвитку дитячого мозку. Спочатку малюки вивчають спеціальні японські рахунки, названі абак, або абакус. Пересуваючи кісточки в рядах і візуалізуючи результати, вони виробляють розумові навички і розвивають інтелект.

Розташовані: вул. Соборна, 192 Д БЦ «Лiон».
Телефон: 0986272616.

Підліткова Академія «Стандарт»

Підліткова академія це 14 тренінгів, які спеціально розроблені та адаптовані для підлітків. Вони допоможуть їм отримати необхідні навички та стати зрілими особистостями.

Програма Академії складається з наступних тем: лідерство, конфліктологія, креативність, мистецтво спілкування, вміння задавати запитання, публічні виступи, командна робота, проектний менеджмент, тайм-менеджмент, емоційний інтелект.

Ключова ціль Підліткової Академії: підготовка лідерів, що володіють необхідними навичками та міцним характером та здатні вести за собою. Ми віримо, що всі діти геніальні, а ми тільки допомагаємо їм розкрити свій потенціал.

Підліткова Академія «Стандарт»:

 • Для кого: для підлітків 10-16 років.
 • Робота у групі до 15 учасників.
 • Чотирнадцять двогодинних занять, що проходять щосуботи з 9:30 до 11:30 протягом трьох місяців.
 • Усі учасники отримають сертифікат про успішне проходження курсу.

Реєстраційний внесок: 1500 грн – за весь курс, 500 грн в місяць.

Розташовані: вул. Київська, 21.
Телефон: 068 093 4316.

Залишити відповідь