Цифровий друк дитячих книг та підручників у Рівному

Дитячі книги є одним з найбільш поширених видів книг. Автори варіюються від батьків, які хочуть, надрукувати персональну книгу для своїх дітей, до тих, хто хоче стати наступною Джоан Роулінг.

У багатьох сім’ях живе традиція сімейних читань, спільне складання віршів, розповідей, казок та створення ілюстрацій до них. Можливості сучасної поліграфії дозволяють перетворити результат сімейної творчості в книжкове видання.


VPM-Поліграф надрукував велику кількість книг, в тому числі дитячих. Їх друк досить простий, якщо знати основні принципи виготовлення. В цьому керівництві поєднані основні принципи, щоб зробити швидкий цифровий друк книг для дітей і дорослих успішним, так вони матимуть високу якість і успіх у читачів.

Основні варіанти друку дитячої книги

Для дитячих книг та підручників важливий не тільки зміст, але й матеріали, з яких вони виготовлені. Тому далі мова піде саме про них.

1. Обкладинка

Це саме той тип книги, який швидко псується, мнеться і забруднюється. Тому обкладинка повинна бути якісною.

    • Брошурування в тверду палітурку. Переваги цифрового друку такої книги в тому, що обкладинка з міцного картону не згинається і не мнеться, тому термін її служби збільшується в рази;
    • Брошурування в м’яку палітурку. Така обкладинка дешевше, але має недоліки.

Якщо це одна із улюблених дитячих книг, то з часом вона може виглядати не так привабливо, як хотілось би. Цьому можна зарадити, вибираючи ламінування обкладинки. Це не тільки збільшить товщину, але й допоможе зберегти від забруднень, бо ламінована обкладинка легко витирається.

2. Тип паперу

Оскільки більшість дитячих книги містять барвисті фотографії, якісний кольоровий цифровий друк книг на хорошому папері просто необхідний. Тому є декілька варіантів паперу для внутрішніх сторінок.

  • Картон. Цей матеріал ідеальний для маленьких дітей від народження до трьохроків. Дитячі книги з картону легко перегортати, він не рветься і не зминається. Тим більше, що книги для дітей такого віку мають більше картинок чим тексту, дитина зможе вивчати світ по малюнкам;
  • Міцний глянцевий папір. На такому матеріалі малюнки виглядають яскравими та привабливими, привертаючи увагу дитини, та розвиваючи кольорове сприйняття. Цей варіант підійде для малюків дошкільнят від трьох років;
  • Білий офісний папір. На такому папері друкуються підручники для школярів. Втаких книгах більше чорно-білого тексту, чим малюнків.

Та не тільки діти читають книги. Привити любов до читання краще всього на особистому прикладі, бо якщо любов до книг – сімейна справа, то і діти обов’язково будуть читати та пізнавати довкілля.

Читайте разом зі своїми малюками, влаштовуйте сімейні вечори читання – і ваш малюк буде найрозумнішим.

У VPM-Поліграф ви можете замовити цифровий друк книг у Рівному будь-якого формату з найкращих матеріалів в короткі терміни. А якщо ви самі хочете видати свою книгу – то наша компанія вам допоможе, адже ми друкуємо книги від одного екземпляру.

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці – пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь