1 червня – День захисту дітей у Рівному

Міський палац культури

18:00 – «Щасливі діти, щаслива Україна» – звітний концерт зразкового ансамблю танцю «Лада». Глядацька зала.

Міський будинок культури

12:00  – відкриття виставки-конкурсу творчих робіт вихованців підліткових клубів м. Рівне. Фойє.

14:00 – урочисті заходи з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей за участі Рівенського міського центру реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату КРОК. Глядацька зала.

Р-н Пивзаводу

Бібліотеки 

10:00 – театралізоване шоу «У країні дитячих прав» (Центральна дитяча бібліотека; вул.Гагаріна,67).

10:30 та 13:30 – пізнавально-правова година «Знай свої права, дитино» (Бібліотека-філія №9, читальний зал 1-9 класів; вул.С.Бандери,9-а).

11:00 гра – подорож «У маленьких очах відбивається світ» (День захисту дітей) (Центральна міська бібліотека ім. В. Короленка, юнацький відділ; вул. Київська, 44).

11:00 – поляна веселих витівок «Місце зустрічі – бібліотека» (Бібліотека-філія №3, дитячий абонемент; вул.Соборна,416).

14:30 – бібліотечний кінозал «Мультляндія» (Центральна міська бібліотека ім. В.Г.Короленка, читальний зал; вул.Київська,44).

Книжкова виставка «Фантастичний світ казок» (Центральна міська бібліотека ім. В. Короленка, юнацький відділ; вул. Київська, 44);

Виставка-перегляд «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» (Бібліотека-філія № 5; вул.Тиннівська, 63);

Виставка-перегляд «Дитинство в Україні: права, гарантії, захист» (Центральна дитяча бібліотека, читальний зал 1-9 кл; вул. Гагаріна, 67).

Також дітей запрошують до себе на екскурсію патрульні поліцейські Рівного:

У Міжнародний день захисту дітей, в Управлінні патрульної поліціі Рівненської області відбудеться квестова гра “Пригоди з поліцейськими”.

Захід відбудеться о 14:00 за адресою вул. Степана Бандери, 14а.

Кожен учасник зможе відчути на собі, які вони, поліцейські пригоди

Запрошуємо усіх бажаючих! У програмі заходу – незвичайні завдання для дітей, веселі ігри, пізнавальні бесіди, екскурсія в управлінні.


Одразу два випускних відбудеться 1 червня в Палаці дітей та молоді, пише спільнота Палац дітей та молоді, м.Рівне.У всьому світі вже багато років 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей, тому не дивно що в Рівненському міському Палаці дітей та молоді саме цього дня вирішили віддати шану дітям, а зокрема, випускникам.

Центр розвитку дитини «Бебі академія» цьогоріч налічує 53 випускники, котрим ледь виповнилось шість, але це не заважало їм серйозно займатись підготовкою до майбутнього навчання в школі: розвиток мовлення, пам’яті, уваги, логічного, математичного мислення, креативного мислення та творчих навичок, підготовки руки до письма, формування фундаменту фізичного та психічного здоров’я, і це ще не весь перелік занять юних «академіків». Початок о 12.00 (глялацька зала)

25 рік поспіль профільні школи і спеціалізованих центри Палацу дітей та молоді відпустить у світ своїх випускників, цьогоріч їх 105. Гідне звання випускника Палацу носять тисячі рівнян, багато з них стали відомими та у спішними в своїй сфері діяльності, а в 2018 році їхня армія поповниться новими обличчями не менш перспективними та талановитими, саме їх нагороджуватимуть грамотами та спеціальними відзнаками.

Успіх випускників – щоденна праця усього педагогічного колективу, котрі змалечку навчали, виховували, та готували до реалій дорослого життя .

Традиційно випусний вихованців ПДМ відбудеться у формі святкового шоу, а цьогоріч всі бажаючі зможуть споглядати дійство у прямому ефірі в інтернеті на сторінках Палацу у Facebook та на телеканалі «Ритм»
Початок о 18.00 (глядацька зала)

Залишити відповідь