Рекламні можливості на сайті Міні Рівне: категорія “Довідник”

Довідник комерційних та некомерційних установ та організацій міста Рівного, що обслуговують сферу материнства та батьківства міста або надають послуги для дітей.

 Для кого потрібен Довідник:

  1. Для підприємців (далі ПП), який не має сайту чи будь-якої повноцінної інтернет-сторінки для просування власних послуг/товарів/торгової марки.
  2. Для підприємців, які не просувають власний сайт в інтернеті або не знають як це робити, або не мають на це фінансового ресурсу (лише домен і хостинг коштує в межах 2 тис грн. щорічно).
  3. Для бізнесу, який тільки розпочав діяльність і про нього ще ніхто не знає та хоче, щоб про нього дізналася його цільова аудиторія.
  4. Для підприємств, установ та організацій, які активно працюють зі своєю цільовою аудиторією для швидкого повідомлення (акції, спеціальні пропозиції, розіграші).

Чому вигідне розміщення в «Довіднику»

Топові позиції вашого сайту в пошуковій системі за ключовими запитами  у вашій сфері.

Ваше рекламне повідомлення працює з вашою цільовою аудиторією, що збільшує рівень популярності вашої компанії та впізнаваність торгової марки/бренду серед наявних та потенційних клієнтів.

1. Чітка рубрикація Довідника Міні Рівне.

2. Статистика відвідування вашої сторінки. Докладна аналітика взаємодії користувачів із вашою сторінкою.

3. Інтернет-сторінка вашого підприємства/організації з короткою адресою, на яку можна робити посилання на рекламних носіях та соціальних мережах.

4. Розміщення інформації про компанію/послуги/товар/торгову марку/бренд на головній сторінці сайту на 2–3 дні.

5. Репост у соціальних мережах (додатково вашу сторінку/рекламне повідомлення побачить понад 13 000 цільових користувачів).

Ціна розміщення – 1700 грн

Контакти

mini.rivne@gmail.com

Контактний телефон: +38 (097)844-98-24 Анжела