Дитячі літні табори на Рівненщині

З 1 червня на Рівненщині розпочинається літня оздоровча кампанія для дітей. Портал Міні Рівне зібрав для вас перелік дитячих таборів для відпочинку та оздоровлення у Рівненській області.

Читайте також: Список найцікавіших таборів для дітей та підлітків

Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс “Агатівка”

Це справжнє місто дитячих мрій та посмішок. Цю оздоровницю цілком справедливо називають однією з кращих у нашій області. Адже основне правило “Агатівки” – дітям завжди повинно бути цікаво! Щодня – конкурси, змагання, дискотеки, туристичні квести, посиденьки біля вогнища. Агатівка має облаштовані ігрові, спортивні, та туристичні майданчики. Працюють кінотеатр, бібліотека, різноманітні гуртки за інтересами, відкритий басейн. Заклад має чудове  величезне лісове озеро, де діти мають можливість поплавати на катамаранах. Здравниця має ліцензію Міністерства охорони здоров’я на здійснення медичних послуг. В лікувальному корпусі діють стоматологічний кабінет, фізкабінет, кабінет світлолікування, інгаляторій, 2 кабінети масажу, електросон, ЛФК, фітобар. Початок роботи – 1 червня!

Детальніше про табір можна прочитати тут.

Вік дітей: 6-16 років
Вартість 1 дня перебування в таборі: 280 грн. Путівка на 14 днів 3920 грн. Путівка на 21 день 5880 грн.
Адреса та контакти: Рівненська обл., Гощанський район, с. Симонів.
Телефон: (098)47-55-048 та : (03650) 2-10-66
Веб-сайт: http://agativka.com.ua/Golovna.html


Спеціалізований санаторно-оздоровчий комплекс “Веселка”

Комплекс знаходиться в екологічно чистому та мальовничому місті, має в своєму користуванні літню естраду, майданчики для проведення культмасових дійств, спортивну площадку, футбольне поле, волейбольну та баскетбольні майданчики, басейн, спортивне знаряддя. До послуг дітей різноманітні гуртки художньої та технічної творчості, спортивні секції, школи інтелектуальних ігор, клуби за інтересам. Також є можливість вивчення англійської мови. Початок роботи – 17 червня.

Детальніше про табір можна прочитати тут.

Вік дітей: 6-15 років
Час роботи: заїзди по 10-14 днів, можливе одноденне перебування.
Вартість путівки на 14 днів: 3500 грн, на 10 днів: 2500 грн, 1 день перебування – 250 грн
Адреса та контакти: Рівнеська область, Радивилівський район, С. Опарипси.
Телефони: моб. (050)5195986, (098)3494227, (063)6489938, роб. (03633)43408
Веб-сайт: http://v-sky.org


Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс “Електронік-Рівне”

КП ДСОК «Електронік-Рівне» гостинно приймає дітей для лікування та оздоровлення.  Він знаходиться на віддалі 16км від обласного центру м.Рівне в лісовому сосновому масиві в екологічно чистій зоні. Площа земельної ділянки 10,8га.

Літо – це та пора, на яку чекають і дорослі й діти, бо теплі сонячні дні можуть принести як користь для здоров’я,так і багато приємних і щасливих днів відпочинку. Тому «Електронік-Рівне» гостинно запрошує всіх бажаючих відчути задоволення від оздоровлення та відпочинку, яке так необхідно дорослим і дітям. Початок роботи – 3 червня!

Детальніше про табір можна прочитати тут.

Вік дітей: 6-15 років
Час роботи: заїзди по 14-21 день.
Вартість путівки на  14 днів 3500.00 грн., на 21 день 5250.00грн.
Адреса та контакти: 35322 Рівненська, Рівненський р-н., с.Кустин, вул. Санаторна 2
Телефони: (0362) 26-85-44; (0362) 26-74-33
Веб-сайт: http://elektronik-rivne.rosvita.rv.ua/


Санаторій “Горинь” курорт Степань

Санаторій “Горинь” розташований  на лівому березі мальовничої  річки Горинь. З усіх сторін санаторій оточений сосновими лісами, котрі створюють сприятливий клімат для лікування і відпочинку.

Оздоровлюючи дітей, головне досягнення закладу в тому, що ми зуміли підлікувати і навіть позбутися таких поширених недуг, як анурез, сколіоз, порушення постави тощо.

Невід’ємною частиною у лікуванні та оздоровленні дітей санаторію “Горинь” є природний фактор — власні ліцензовані джерела мінеральної води “Степанська” і ліцензовані торфяні грязі.

Пропонуємо консультацію лікаря-офтальмолога і обстеження зору у дітей і дорослих. Початок роботи – 06 червня.

Вік дітей: приймаємо діток з 7 років до 17 років. Є вільні місця.
Вартість путівки: на 14 днів 3080.00 грн., на 18 днів 3960.00грн., на 21 день 4620.00грн.
Адреса та контакти: Рівненська обл., Сарненський р-н, смт. Степань, вул. Миру, 1
Тел: (03655) 41360


Літні табори від простору дитячих можливостей
«Savvy Nation»

Табори «Savvy Nation» — це новітні табори, спрямовані на підвищення рівня фінансової грамотності, іноземної мови, комунікативних навичок, емоційного інтелекту. Ми пропагуємо розуміння, прийняття, взаємопідтримку та відкрите мислення.

Програми таборів розроблені психологами і мають на меті розкрити особливості кожної дитини, згрупувати дітей, показати нове. На наших вихованців чекає більше 30-ти видів майстер-класів, тренінгів і розваг. Корисно проведений час, отримані знання та яскраві емоції дітей стануть рушійною силою для їхнього подальшого розвитку.

Денний табір “SAVVY-JUNIOR”

Ви вже вирішили, як запланувати цікаве літо для молодшого школяра? Підходить до завершення навчальний рік і у дітей з’явиться безліч вільного часу. І якщо Вам набридло бачити Вашу дитину біля екрану монітора чи планшета, тоді ми маємо для Вас сучасну альтернативу пришкільному табору, яка здивує дітей, покаже безліч цікавинок навколо нас, дасть змогу отримати нові знання та вміння.

“Savvy Nation” запрошує дітей віком 7- 9 років провести п’ять незабутніх днів у денному літньому таборі. «JUNIOR» – це розвиваючий табір повного дня з 9:30 до 17:30 на базі навчальних класів SN в центрі міста. Це цікаві тренінгові заняття з фінансів та психології, ігри, розваги, майстер-класи та веселі екскурсії!

Особливості Денного табору:
• Вік: 7-9 р.
• Локація: м. Рівне, Чорновола 13, к.415
• Тривалість: 5 днів
• Час: 9:30-17:30
• Харчування: обід, полуденок
• Кількість місць: 12

Записуйтесь в табір вже сьогодні! Кількість місць обмежена.
Контакти: вул. Чорновола, 13, 1 поверх, каб. 122, тел. (068) 204-99-02, (067) 361 40 71.

Записатися у табір: https://savvynation.com.ua


Лісовий табір «SAVVY-FOREST»

Табір твоїх можливостей! Неймовірні літні канікули посеред мальовничої місцевості у лісі, нові друзі та знайомства, відкриття власного ресурсу для розвитку. Вашій дитині неодмінно сподобається двохтижневий відпочинок у «SAVVY-FOREST» і вона захоче повернутися сюди знову. Програма відпочинку настільки продумана, цікава і різноманітна, що часу на нудьгу чи зависання у ґаджетах просто не буде.

Щодня:
– заняття з психології успіху, де діти вчаться спілкуватись, аналізувати свою поведінку, шукати вирішення складних ситуацій та досліджувати внутрішній світ;
– на заняттях із фінансової грамотності діти вчаться різним (на перший погляд) простим речам, отримуючи звички успішної в майбутньому людини;
– заняття з англійської не схожі на шкільні уроки. Адже це клуб для спілкування, фінішом якого стане тотальний день англійської мови, англомовна мафія і спілкування зі справжніми американцями.
– замість руханки у нашому таборі танці, йога, шейпінг, аеробіка, брейк-денс.
– спортивні заходи, концерти, свята, тематичні дискотеки, кінотеатр та різноманітні майстер-класи, серед яких приготування піци, суші, печива, навчання візажу, самообороні, фокусам, малюванню піском, мистецтву фотографії та багато іншого.

Чим ми відрізняємось від інших таборів?
• Кваліфікований персонал. Кількість вихователів: 2 на загін
• Кількість місць на 1 заїзд: 66. Кількість загонів: 4.
У кожному загоні до 18 чоловік, де кожна дитина буде на своєму місці, а не загублена серед десятків.
• Комфортні умови проживання: Cпальний корпус. Номери напівлюкс з сучасним ремонтом та новими меблями (санвузол з душовою кабінкою в кімнаті). У кімнаті 4-6 місць.
• Харчування: 5 разів на добу
• Особливості: Їдальня; Актова зала; Волейбольна поле; Футбольне поле зі штучним покриттям; майданчик з тренажерами.

Вік: 8 – 16р.
Локація: Рівненський р-н, с. Олександрія

Дати заїздів:
І заїзд з 23.06-07.07
ІІ заїзд з 11.07-25.07
ІІІ заїзд з 28.07-11.08

Ціна: 8000 грн

Контакти: вул. Чорновола, 13, 1 поверх, каб. 122, тел. (068) 204-99-02, (067) 361 40 71.
Записатися у табір: https://savvynation.com.ua


Морський табір “SAVVY-SEA”

Простір твоїх можливостей на морському узбережжі! Надійний місцевий туроператор дитячих таборів запрошує провести літні канікули 2019 у розвиваючому таборі на березі Чорного моря. Прекрасне розташування бази відпочинку, морське повітря, власний піщаний пляж – усе це створює чудові умови для оздоровлення мешканців “SAVVY-SEA”. Табір має розвинену спортивно-розважальну інфраструктуру: сцена “open-air”, басейн, сучасна бібліотека і більше 18-ти локацій для розвиваючих занять. Діти проживають у двокімнатних номерах люкс та напівлюкс з сучасним ремонтом і новими меблями (+ тб, холодильник, санвузол з душовою кабіною, кондиціонер, прямий вид на море у кожному номері).

Ціна: 13 800 грн

Добре відома особливість таборів “Savvy Nation” – активний, веселий відпочинок у поєднанні з захоплюючою програмою розвитку, в яку включені різноманітні освітньо-розважальні активності.

Поспішайте подарувати своїй дитині незабутнє літо у “SAVVY-SEA”!

Особливості “Savvy Sea”:
• Вік: 8 – 16 р.
• Дати проведення: 9.06-23.06
• Локація: Миколаївська обл., с. Коблево
• Трансфер: потяг, автобус
• Умови проживання: готель на першій береговій лінії.
• Харчування: 5 разів на добу
• Кількість загонів: 12. Кількість дітей у загоні: 16-18. Кількість вихователів: 2 на загін.


Контакти:
вул. Чорновола, 13, 1 поверх, каб. 122, тел. (068) 204-99-02, (067) 361 40 71.
Записатися у табір:
https://savvynation.com.ua/

Залишити відповідь