Обговорення “Батьківські збори: якими вони мають бути?”

23 жовтня в Інформаційно-освітньому просторі “Інфохаб” (вул. Словацького, 3а) відбудеться обговорення “Батьківські збори: якими вони мають бути”. Початок о 18:30.

Мета обговорення: напрацювати документ (рекомендації), що допоможе зробити батьківські збори корисним, цікавими та реалізувати принцип партнерства у навчальному закладі.

Цей документ стане основою для інформаційного буклету, який плануємо видати та розповсюджувати серед батьків та класних керівників. Також, під час обговорення, ми хочемо популяризувати кращі практики проведення батьківських зборів.

Батьківські збори (кращі їх практики) – це місце зародження та розвитку діалогу між освітянами та батьками задля інтересів дитини. На жаль, сьогодні частина батьків та педагогів не правильно сприймають роль та місце батьківських зборів у навчально-виховному процесі, а частина батьків взагалі їх ігнорують. Ми переконані, що батьківські збори повинні стати фундаментом для розвитку батьківського самоврядування, що, в свою чергу, сприятиме розвитку ключової концепції НУШ: педагогіки партнерства.

Орієнтовні питання для обговорення:
– що нам подобається у проведенні батьківських зборів проводять зараз?
– що нам не подобається у батьківських зборах?
– що педагогіка та законодавство говорять про батьківські збори?
– яким мають бути батьківські збори у сучасній школі (критерії)?

До обговорення запрошуються:
– батьки школярів Рівного;
– вчителі шкіл Рівного (класні керівники);
– представники управління освіти.

Кількість місць обмежена. Тому, для участі зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням – https://goo.gl/forms/LAUKE2vV70quqAxN2

Модератор заходу: Сергій Терентьєв – (067) 363 87 72.

Ця діяльність реалізовується коаліцією громадських організацій «Рада реформ Рівного» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю «Ради реформ Рівного» i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Залишити відповідь