Фестиваль педагогічних ідей

Даний фестиваль:
– це своєрідний майданчик для обговорення найбільш важливих педагогічних здобутків і аналізу практичних рішень у сфері освіти,
– це можливість TAKE.YOUR.IDEA. – віднайти для себе нові ідеї, зарядитися натхненням від тренерів та колег, перейняти кращі розробки і поділитися своїми відкриттями.

Особливості та переваги фестивалю:
1. Перший і єдиний такого роду проект, який сприяє підвищенню знань і розвитку сфери освітніх послуг.
2. У фестивалі візьмуть участь досвідчені фахівці, початківці керівники, корекційні педагоги, вихователі, логопеди, психологи і всі ті співробітники дитячих установ, хто готовий поділитися своїми знаннями і отримати нові.
3. Всі виступи та проекти засновані суто на досвіді лекторів і носять практичний характер. Програма складена таким чином, щоб теорія відразу ж перетворювалася в практику. Задіяний найнадійніший механізм пізнання – гра.
4. Для педагогів, можливість познайомитися з колегами та налагодити співпрацю для досягнення максимальних результатів своєї діяльності.
5. Для батьків, можливість почерпнути знання, знайти свіжі ідеї, зарядитися позитивом від спілкування з експертами та віднайти відповіді на хвилюючі питання згідно з тематикою майстер-класів.
6. Кожен учасник отримає сертифікат про участь та можливість виграти призи від тренерів та організаторів.

Вартість: 400грн.
Рання реєстрація: 350грн (до 17.10.2017).
Колективне участь: 250грн з людини (від 3-х чоловік).

Коли: 2 грудня, з 9:00 до 20:00.
Місце: вул. Тимошенка, 13б, Київський університету імені Бориса Грінченка.

Реєстрація:  Festyval pedahohichnykh idey

Залишити відповідь