Безкоштовні пробні заняття з футболу для діток від 3,5 до 8 років

Дитяча футбольна академія «Олімп» проводить безкоштовні пробні заняття для діток від 3,5 до 8 років.

Коли:

  • 3.5-4 р. – середа, субота;
  • 5 р. – понеділок, п’ятниця;
  • 6 р. – понеділок, четвер;
  • 7-8 р. – понеділок, середа.

На пробному занятті дитина та батьки мають змогу подивитися та відчути, як проходить тренування. Тренування в холодну пору року проводяться у спортзалах, які мають якісне покриття та гарне освітлення. За сприятливих погодних умов тренування проходить на новому міні-футбольному полі зі штучним покриттям.

Місце: вул. Гайдамацька, 15 (ЗОШ №24) та вул. Карнаухова, 53 (медколедж).

З собою: спортивну форму, змінне взуття.

Тренування в найменшій групі (3.5 -4.5 роки ) триває 45 хв та проходить в ігровому форматі з елементами футболу, також присутні вправи на гнучкість та координацію рухів.

Урок групи (4.5 до 6 р.) триває 55-60 хв. в залежності від інтенсивності тренування. Заняття в собі поєднує технічні елементи з ігровою діяльністю. Також присутнє вивчення базової футбольної термінології. Групи до 6 р. займаються 2 рази на тиждень.

Групи від 6 до 8 р.  – тривалість тренування складає від 60 до 70 хв. тричі на тиждень. У цій віковій групі вчать футбольну термінологію на глибшому рівні, а також правила гри у футбол, футбольні комбінації, ігрові маніпуляції, що дають чітке розуміння позицій гравців на футбольному полі.

Тренування допомагають виховати любов до спорту з ранніх років. У процесі роботи тренер визначає індивідуальні здібності вашої дитини і дбайливо розвиває їх в процесі тренувань.

Дізнатись детальніше:
Група в Фейсбук
Сторінка у Фейсбук – Олімп Рівне
Олімп в INSTAGRAM

Залишити відповідь