Тренінговий курс “Профорієнтація для підлітків”

Загалом у світі відомо близько 50 тис. професій. Лише в Україні існує близько 15 тис. Але середньостатистичний школяр може назвати лише 30-40 з них. З плином часу з’являються все нові і нові професії, модернізують та розширюють свої межі ті, що існують на ринку праці вже давно.

Школа наразі, надаючи академічні знання з близько 15-ти різних предметів, не в змозі зорієнтувати підлітка у сферах, де він зможе практично застосувати набуті знання. Адже, професія – це не просто набір формул та задач. Це сукупність знань, навичок та рис характеру людини.

Тому, стоячи на порозі вибору, за якими критеріями сучасний підліток обирає свою майбутню професію? Гроші? Бажання батьків? Престижність? Навмання? Чи є ці критерії правильними? – питання риторичне.
Згідно зі статистикою, 50-75% студентів не працюють за обраною ними спеціальністю. Це означає, що ті роки життя, коли вони навчалися у виші, не стали інвестицією у їхню улюблену справу.

Фонд Сприяння Лідерству “Стандарт” запрошує підлітків на тренінговий курс з профорієнтації. На учасників чекає 12 цікавих та насичених занять, що триватимуть 2,5 год кожне і проходитимуть щоп’ятниці. Програма побудована за коучінговою методикою і базується на взаємодії тренера та учасників.

Отже, 12 тренінгів, що допоможуть:
– дізнатися про актуальні тренди та професії;
– визначитися з професіями, що найкраще розкриватимуть власний потенціал;
– дізнатися про навички, що є цінними для роботодавців;
– створити “дорожню карту”, що допоможе у здобутті омріяної професії;
– зрозуміти свої сильні сторони та психологічні особливості.

Вік учасників: 13-18 років.
Початок: 19 січня, о 17:30.
Вартість: 1550 грн (за курс) (при реєстрації до 16 січня включно вартість становить 1450 грн).

Усі учасники отримають кольоровий посібник з профорієнтації.
В рамках тренінгу передбачено дві спеціальні сесії для батьків (індивідуальна та групова).

Учасники курсу мають можливість пройти тестування за Європейською методикою, що адаптована для України за спеціальною ціною: 450 грн (оплачується додатково і не входить у загальну вартість курсу).

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/DoLr2d

Дізнатися більше можна за телефоном: 0680934316.

Залишити відповідь