Психодрама для дітей 6-9 років

Методи роботи: психодрама, арт-терапія.

Психодрама — це чудовий та мегадієвий метод психотерапії, в якому використовується інструмент імпровізації для вивчення внутрішнього світу людини, розвитку її творчого потенціалу, розширення можливостей адекватної поведінки та взаємодії з іншими людьми.

У дитячій психотерапії психодрама — це метод, який дає змогу дітям створювати та програвати історії та різні життєві ситуації, тим самим знаходити нові способи взаємодії одне з одним та презентувати себе в соціумі. У процесі психодраматичної роботи діти вчаться реалізовувати свої здібності в грі, розвивати комунікативні навички, усвідомлювати свої почуття та переживання, пробуючи себе в різних ролях, краще розуміти переживання інших.

Психодрама пробуджує в дітей спонтанність, допомагає освоїти нові ролі і моделі поведінки, повірити в себе та розвиває емоційний інтелект. Психодрама є дуже ефективною в таких випадках: труднощі адаптації в школі, агресивна поведінка, сором’язливість, невпевненість, дефіцит уваги, сильні переживання, страхи та тривожність.

Заняття проходять у вівторок і четвер з 16.00 до 17:00.

Психолог: Олена Погорєлова.

Місце: вул. Кн. Ольги 5, офіс 610.

Щоб записатися, телефонуйте: 097 165 13 02.

Залишити відповідь