Ранкова кава — Ангельська нумерологія

Вікторія Лотиш (ведуча) — нумеролог, «називаю себе духовний нумеролог, тому що своїм клієнтам та слухачам завжди пропоную розвивати духовні цінності і саме так вирішувати питання і проблеми в житті). Також кілька років одночасно з нумерлогією я вивчала і практикувала духовну психологію, що тепер дає мені можливість ще краще розуміти і допомогати людям розібратися в життєвих ситуаціях. Гарантія якості моєї роботи — це навчання у відомих майстрів і багаторічний досвід».

Опис:
Ваші ангели часто посилають вам повідомлення , показуючи вам послідовності чисел. Вони роблять це двома способами. По-перше, тихесенько шепочуть вам на вухо, щоб ви підняли голову вчасно і помітили час на годиннику або звернули увагу на телефонний номер на дошці оголошень. Ангели сподіваються, що ви помітите повторення одних і тих самих цифр. Наприклад, ви можете часто бачити набір цифр 111, і вам буде здаватися, що кожен раз, коли ви дивитеся на годинник, годинник показує 1:11 або 11:11. Другий метод, яким ангели показують вам послідовності чисел, що мають смислове значення, наприклад, фізично розміщуючи машину, яка рухається перед вами, і має знак зі спеціальним номером, який вони хочуть, щоб ви побачили. Ті, хто знайомий з цим феноменом, стають фахівцями в прочитування різних номерних знаків. Таким чином, ангели насправді можуть передавати вам детальні послання.

Запитайте своїх ангелів, «Що ви намагаєтеся сказати мені?»,  а ми з радістю дамо вам додаткову інформацію, щоб допомогти у розшифровці значень номерів та чисел з вашого життя!

Коли: 23 лютого, о 10:00.
Місце: Mon Cafe, вул. Соборна, 15.

Під час семінару Ви:
Дізнаєтеся основні значення послідовностей чисел, і зможете розуміти по цифрам, що намагаються передати Вам Ангели! Навчитеся розшифровувати всі комбінації цифр, побачені Вами на авто чи біг-борді для глибшого розуміння життєвих моментів і розпізнаватимете, що готує Вам день грядущий уже по цифрам на годиннику!

Умови щодо участі — free donation.
Вільне замовлення в Mon Cafe для участі в заході (кава, чай або десерти — на вибір).
Телефони: 0961644235; 0633959354.

Більше інформації про Фестиваль сімейних цінностей «Мистецтво жити щасливо»
http://lh.toponcoaching.com/
Приєднуйтеся до цього чату Viber Мистецтво жити щасливо
https://invite.viber.com/

Залишити відповідь