Школа публічного виступу

Люди, які вміють виступати публічно, як правило досягають більшого у житті і отримують такі важливі якості характеру, як впевненість в собі і вміння грамотно відстоювати свою думку. Особливо цінно, навчитися виступати ще в дитинстві. Це той період, коли здобути навички легше та швидше.

Саме тому, створена та другий рік проводиться Школу Публічного Виступу, яка розроблена на основі трьох ключових пунктів:

Якісна теорія 
Ми віримо, що відсутність знань головна причина їх невикористання. Саме тому, ми викладаємо якісні матеріали, які показують “дорожню карту” розвитку навички публічного виступу.

Постійна практика
Найкраще знання засвоюються тоді, коли відразу знаходять практичне застосування. Тому, на наших заняттях багато практики виступів та ігри в дебати.

Зворотній зв’язок
Зворотній зв’язок тренерів забезпечує постійне вдосконалення. Щоразу, кожен учасник отримує персональні рекомендації, які може використати вже під час наступного виступу та у реальному житті: на уроці в школі чи у спілкуванні з ровесниками.

Як проходить заняття?
Всі заняття складаються з чотирьох основних блоків:
– Теорія. Міні-лекції від тренерів допоможуть ближче познайомитись з темою заняття.
– Публічний виступ. На кожному занятті учасники будуть виступати та отримувати зворотній зв’язок від іниших учасників і тренерів.
– Тренінги. Учасники будуть проходити різноманітні вправи на розвиток дикції, імпровізацію і створення історій.
– Гра в дебати. Дебати будуть інструментом, за допомогою якого, учасники зможуть закріпити отримані навички і навчитись якісно відстоювати свою думку.

По завершенню курсу учасники розвинуть навичку публічного виступу, стануть більш впевнені у собі та здобудуть новий досвід.

Коли: 2 квітня – 28 травня, 17:00 – 19:30 (8 занять, щопонеділка)
Вік учасників: 8-12 років
Оплата: 1150 грн. При реєстрації до 30 березня вартість становить 1050 грн.

Аби стати учасником курсу, необхідно зареєструватись та здійснити оплату.
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/mLXjAK
Після реєстрації, ви отримаєте інформацію про оплату.

Якщо у Вас виникли запитання телефонуйте +38 068 093 43 16 або пишіть standard.rivne@gmail.com

Залишити відповідь