Фінальне шоу вагітних “Пузата мама – 2018”

Фінальне шоу проекту «Пузата мама» вкотре презентуватиме рівнянам найкрасивіших вагітних жінок Рівного. Захід відбудеться 5 травня о 15:30 у “Сталевій Горі”(вул. Відінська 1Б).

На фіналі вагітні влаштують справжнє шоу з постановками виходів. Також у цей день відбудеться зустріч усіх попередніх учасниць проекту разом зі своїми малюками.

Усіх гостей свята очікує енергійні та запальні сети від ді-джея Focusa. Тож саме під його треки дефілюватимуть не лише майбутні мами, а й найменші моделі — новонароджені та віком до 6 років.

Ведучими фінальної частини буде неперевершений дует двох чоловіків: шоумен і ведучий Андрій Осташ (МС Дюк) та депутат Рівнеради, журналіст Олександр Курсик.

Усіх дітлахів на святі чекатиме смачний кенді бар від Домашньої кондитерської “Sweet Life” в оформленні від Агенції дитячих свят “КУКУСЯ”. Крім того, усі гості свята матимуть нагоду сфотографуватись у фотозоні від Креативної студія Party. А насамкінець вечора усіх чекатиме святковий фейєрверк від інтернет-магазину pirozabava.com.

Залишити відповідь