Фарбований Лис – художня студія

Мистецтво вічне, як і саме життя. Воно скрізь, і ми не уявляємо без нього нашого існування. Мистецтво створило свій особливий світ, де діють специфічні закони і порядки. Там, де панує мистецтво, дійсність підлягає перетворенню.

Творчість допомагає змінювати оточуюче середовище і робити його таким, яким ми собі можемо його уявити і яким хочемо бачити.
Кожен має власне уявлення про те, що б він прагнув спостерігати довкола себе. А чи кожен зможе втілити це прагнення в життя? Ми хочемо внести свою частку в об’єктивну дійсність і намагаємося, щоб усе було підпорядковане певній закономірності. Як навчитися формувати власні ідеї? Як перевтілити ідею в матеріальну форму?

Художня студія «Фарбований лис» ­– це широкопрофільне художнє утворення, навчаючись у якому, дитина отримує нагоду краще зрозуміти свій внутрішній світ, осягнути власні творчі можливості і втілити свої ідеї в певних художніх творах. Творчість – велика сила! Її можливості – необмежені.
Заняття у художній студії «Фарбований лис» – це не лише можливість творчого зростання, але й чудовий привід весело провести час у товариському колі!
Художня студія «Фарбований лис» проводить навчання в наступних напрямках:
– образотворче мистецтво
– декоративно-прикладне мистецтво
– малювання піском (Sand Art)
– художні групи для дітей і дорослих,
– творча діяльність,
– нетрадиційна техніка зображень.

Заняття для дітей

На наших заняттях з малюванням піском (Sand Art), на спеціальних світлових столах під казкову музику, за допомогою рук та фантазії дитина вчиться створювати унікальні піскові картини і фільми-історії. Неоціненним є позитивний вплив таких занять на розвиток творчих здібностей дитини, формування у неї креативного мислення, зміцнення фізичного здоров’я, розвиток дрібної моторики, гармонізацію її емоційного стану.

У нашій студії досвідчені викладачі навчають дітей основ образотворчої грамоти, розвивають художнє бачення, образну та просторову уяву, фантазію і художній смак. На заняттях, що розраховані на різні вікові групи, діти опановують різноманітні техніки малюнку, живопису та графіки, ліплення і художнє конструювання. Діти вивчають основи композиції та перспективи, знайомляться з історією мистецтв, відкривають для себе секрети різних видів декоративно-прикладного мистецтва. Учні мають змогу підготуватися до вступу в художні навчальні заклади. Студійці з радістю діляться зі світом своїми талантами на пленерах, творчих виставках і конкурсах.

Піскова анімація на Вашому святі

Це красиве, захоплююче видовище, яке незабутньо вразить гостей Вашого свята. Завдяки віртуозній вправності рук художника, на очах у присутніх твориться неймовірна історія. Справжню радість творчості і свято фантазїї подарують наші майстер-класи для Ваших гостей.

Всіх, хто хоче творити прекрасне, художня студія “Фарбований Лис” запрошує відкрити для себе захоплюючий світ мистецтва.

 

Контакти:

м. Рівне, вул. Струтинської, 35
+38(067) 585-50-11
+38(067) 763-50-40
+38(093) 852-08-01
+38(050) 207-40-06

Соц.мережі: https://vk.com/farblys

Залишити відповідь