Останній день фотоконкурсу “Моє літечко” від Леопарку!

Якось зненацька прийшла осінь. Дощами за лічені дні, наче змило, тепло і безтурботність літа. Однак, думаємо, кожен провів чудові, насичені враженнями та позитивними емоціями, канікули. Пропонуємо поділитися цими теплими, драйвовими, веселими митями з нами, і взяти участь у першому фотоконкурсі сезону “Моє літечко”.

Спонсор фотоконкурсу Дитячий розважальний Центр “Леопарк”.

 МИ ЧЕКАЄМО ВАШИХ ФОТОГРАФІЙ І БАЖАЄМО УСПІХУ!

У конкурсі можуть брати участь фото дітей від 3 до 9 років. Тематика фото: моє літечко, мої канікули.

ПРАВИЛА УЧАСТІ В КОНКУРСІ:

 1. Завантажити фото на пошту mini.rivne@gmail.com з поміткою: участь в фотоконкурсі – “Моє літечко”, не забудьте вказати до своєї фотографії цікаву назву та контактний телефон!
 2. Зробити репост даного запису на особистій сторінці в соціальній мережіFacebook і тримати закріпленим запис до закінчення фотоконкурсу.
 3. Залучайте друзів для голосування – більше голосів – більше шансів на перемогу

 • Галерея
 • Сортировать по:

Contest winners

1 place
Цю вершину ми здолали, а тепер дістаньте мені он ту зірочку.
154
2 place
Надслучанська Мавка
69
3 place
Справжнього \"чоловіка\" манить зовсім і не море, а автомобіль!
44

За кожне фото можна проголосувати лише 1 раз!
Всього 1 відвідувач може проголосувати за 3 фото.

Початок прийому фото:11 вересня 2017 09:00
Закінчення конкурсу: 24 вересня 2017 о 20:00
Кількість переможців: 3 людини
Підсумки та визначення переможців: 25 вересня 2017 о 12:00

Подарунки на фотоконкурс:

1 місце – фірмова пляшечка від “Леопарку”, бейс, сертифікат на 5 відвідувань + 5 жетонів на атракціон “Машинки”, розмальовка (виграє фото, яке набере найбільшу кількість голосів)

2 місце – розмальовка, сертифікат на 1 відвідування + 1 жетон на атракціон “Машинки” (обирає ЛЕО з ЛЕОПАРКУ )

3 місце – розмальовка, запрошення у “Леопарк” по тарифу “Цілий день” (визначається за допомогою випадкового вибору на сайті Random.org )

Деталі та роз’яснення:

 1. Участь у конкурсі можуть брати усі відвідувачі сайту.
 2. Фото можуть бути любительські та професійні. Фотографія, що виставляється учасником на конкурс, повинна бути зроблена ним або належати йому. Організатори не несуть відповідальності за копіювання і поширення фотографій зі сторінок сайту третіми особами. Адміністрація залишає за собою право не прийняти фотознімок на конкурс через невідповідність правилам (а також фотографій сумнівного походження), про що ви будете повідомлені.
 3. Від кожного учасника на конкурс приймається одна (1 шт.) фотографія, на якій зображені Ваш малюк влітку. Якщо ви надсилаєте декілька фото, адміністрація вибирає одне на свій розсуд.
 4. Ваші фото після завантаження попередньо! перевіряє та включає адміністратор сайту.
 5. При надходженні скарг на спам чи накручування голосів фото, автор, який займається розсилкою спаму чи “накрутокою” голосів, підлягає дискваліфікації.
 6. Підсумки конкурсу підводяться протягом дня після закінчення голосування. Проводиться перевірка всіх голосів, поданих за лідера голосування. У разі виявлення порушень переможцем визнається наступний учасник, який не має порушень і набрав максимальну кількість голосів.
 7. У фотоконкурсі бере участь необмежена кількість учасників.
 8. Подарунок можна буде забрати в ЛЕОПАРКУ .

Беручи участь в нашому конкурсі, Ви погоджуєтеся з вище переліченими умовами і правилами його проведення, а також погоджуєтеся з можливістю використання надісланих вами матеріалів на сторінках сайту та соціальних мережах Mini-Rivne.com без будь-яких матеріальних претензій з вашого боку.

 

Залишити відповідь