Happy kids – дитячий центр

Happy kids – це дитячий центр нового зразка.  Тут дітям пропонують гармонійний розвиток впродовж дня – «Граючись навчаємось і розвиваємось». У центрі малечі допоможуть розкрити її творчі здібності та інтелектуальний потенціал, комунікативні якості, фізично та психологічно підготуватися до школи.

Діти, в комфортній, затишній атмосфері спілкуючись з однолітками, зможуть весело і з користю провести час. У кожне заняття педагоги вкладають частинку творчого підходу до навчання, яке націлене на розвиток психічних процесів і сприяє найбільш гармонійному, всебічному і поетапному становленню Вашої дитини.

У Happy kids Ви і ваша дитина зможете вибрати найбільш цікаві заняття інтелектуального, творчого та фізичного розвитку.

Happy English

Це захоплюючі заняття з вивчення англійської мови, що задіють всі типи пізнання, саме тому вони будуть результативними абсолютно для кожної дитини.

Програма «Happy English» – це захоплюючі заняття з вивчення англійської мови, що зрадіють всі типи пізнання, саме тому вони будуть результативними абсолютно для кожної дитини.

Ефективність процесу запам’ятовування підвищує активне використання всього багатства дитячої уяви і фантазії.
Ігрова форма допомагає полегшити засвоєння великого обсягу інформації, розширює кругозір, значно збільшує загальний інтелектуальний потенціал. Адже, коли дитина захоплена, він запам’ятовує все нове легко й невимушено.

Підготовка до школи

Найнадійніший спосіб допомогти дитині підготуватися до першого класу – це курс підготовки до школи

Наші курси підготовки до школи побудовані на основі програм дошкільної освіти «Українське дошкілля» та «Я у світі», які затверджені Міністерством освіти й науки України, авторських програм і власних навчальних посібників. Ми проводимо комплексну підготовку до школи. Дошкільне навчання ведуть фахівці з вищою освітою. Підготовчі курси для дошкільнят побудовані з урахуванням психофізіологічних та індивідуальних особливостей дітей. Наші підготовчі курси для дошкільнят – це основа для подальшої освіти дітей. Кабінети центру підготовки до школи обладнані сучасним устаткуванням, а ігрове простір заповнений різноманітними іграшками, які відповідають всім санітарним правилам і нормам.

Ми піклуємося про здоров’я наших діток. Ігровий цікавий характер наших уроків допоможе дитині стати більш розкутою. Заняття в міні-групах дозволять майбутньому школяреві розвинути інтерес до пізнання і накопичити багаж знань, розкрити особистісний потенціал, а в майбутньому – швидко включитися в навчальний процес і легко влитися в шкільний колектив.

Розвиваючі заняття

Програма курсу розвитку базується на основному і найважливішому виді діяльності дитини в цей період – сюжетно-рольової гри

У грі розвиваються духовні та фізичні сили дитини, її увага, пам’ять, уява, дисциплінованість, спритність. Гра – це своєрідний, властивий дошкільному віку спосіб засвоєння громадського досвіду. У грі формуються і розвиваються всі сторони особистості дитини, відбуваються значні зміни в його психіці, які готують перехід до нової, більш високої стадії розвитку.

Комплексне заняття включає в себе:

 • розвиток мовлення;
 • розвиток: уваги, пам’ять, мислення;
 • розвиток допитливості, пізнавальної, експериментальної діяльності;
 • розвиток дрібної, загальної моторики, координації рухів, просторових орієнтувань;
 • розвиток сенсорних здібностей;
 • розвиток самостійності;
 • ігрова діяльність;
 • розвиток фантазії, уяви, креативності;
 • початкове навчання грамоті;
 • формування математичних уявлень;
 • танцювально-ритмічна діяльність;
 • формування позитивних взаємин з дорослими і дітьми

Artistic education

Заняття з образотворчого мистецтва сприяє розвитку образно-логічного мислення, дрібної моторики, концентрації уваги

Комплексне заняття включає в себе:

 • формування художньо-образних уявлень і мислення;
 • навчання основам створення художніх образів;
 • формування практичних навичок роботи в різних видах художньої діяльності;
 • розвиток сенсорних здібностей сприйняття, почуття кольору, ритму;
 • принцип накопичення навичок творчого самовираження;
 • розвиток творчих здібностей у малюванні і ліпленні;
 • знайомство з різними художніми матеріалами та їх можливостями

Міні-садок – це відмінна можливість для дитини всебічно розвиватися, граючи в приємній для нього обстановці, здобувати навички адаптації в колективі, готуватися до школи, і просто отримувати безліч позитивних емоцій навіть не надовго розлучившись з батьками.

Кожне розвиваюче заняття для дітей включає в себе ігри та завдання, що відповідають певному віку дітей. Гармонійний розвиток основних психічних процесів дозволяє дитині успішно оволодіти всіма необхідними його віку навичками, сформувати адекватну самооцінку малюка, сприяти активізації мовленнєвої та пізнавальної діяльності.

Залишивши дитину в надійних руках професійних вихователів, батьки отримують можливість спокійно використовувати час, що звільнився для вирішення різних життєвих питань.

Групи

Kiddy Disсover
Kiddy Disсover
Робота в групі організована таким чином, щоб діти могли в повній мірі проявити індивідуальність та ініціативність, властиву цьому віку Робота в групі організована через різноманітні види діяльності, які допомагають дитині розвиватися всебічно, забезпечують відмінну підготовку до школи за знаннями

Індивідуальні заняття

Логопед

Заняття за логоабеткою, артикуляційна гімнастика, комплекс вправ для вірної вимови — все працює на вдосконалення у дітей звуків, слів, цілих речень. І що важливо — засвоєнню кожного звуку відведено цілий урок.

Психолог

Заняття дітей та їх батьків із психологом

Репетитор початкових класів

Пропонуємо Вам висококваліфікованого педагога, який допоможе: підготувати домашні завдання з будь-яких предметів без виключення, допомогти у вивченні навчального матеріалу, підготуватися до контрольних робіт

Наші переваги

 • Індивідуальний підхід до кожної дитини
 • Дбайливий догляд та дбайливе ставлення до здоров’я дитини
 • Мала наповнюваність груп
 • Досвідчені співробітники: молоді, спеціально навчені, люблячі дітей і свою справу
 • ВІДКРИТІСТЬ – Online трансляція, з допомогою якої батьки зможуть спостерігати за навчанням та безпекою своєї дитини
 • Організація дозвілля: свята; виїзди на природу, розважальні центри, зоопарк і т.д.
 • Чисті та просторі приміщення

Графік роботи

Понеділок – П’ятниця (8:30 – 18:30)
Субота (10:00 – 14:00)
Неділя (вихідний)

 

Адреса: м. Рівне, вул. Гагаріна, 22
Телефон :
+38 (068) 0 400 547
+38 (066) 36 05 007
Сайт: http://happy-kids.net.ua/

Залишити відповідь