Кондитерська “Івіта” традиція якості

Компанія ТМ ІВІТА відома у Рівному кондитерська, яка пропонує широкий вибір святкових тортів, короваїв, тістечок та капкейків на замовлення.

Кондитери та технологи  ТМ ІВІТА пропонують 326 видів тортів. Наповнення торту можна вибрати з великої кількості начинок понад 25 видів (сирний, медовий, капучіно, сирний заливний, лебедина вірність, день і ніч, захер та багато інших). Верх тортів вкривають елементами з мастики або білковим кремом з додаванням натуральних барвників. Кожному клієнту, що замовляє виготовлення торта, розробляється індивідуальний дизайн виробу.

Тому кондитерський цех ІВІТА є ідеальним місцем для замовлення торту на день народження дитини, бо майстерність кондитерів цеху дозволяє виготовляти чудові та смачні дитячі торти, враховуючи стать, вік, захоплення дитини та тематику свята. Можна підібрати не лише улюбленого героя, барвистий дизайн, а також можна виготовити об’ємний торт у формі ляльки або машини.

Торти для дівчаток

Торти для хлопчиків

 

Капкейки

Будь який солодкий стіл чи кенді-бар прикрасять капкейки. Це пісочно ванільний бісквіт, прикрашений масляним кремом.

Різноманітні тістечка

Еклери, корзинки ,трубочки, картопля, Наполеон… Від одних назв на душі стає солодко!
Великий вибір смачних тістечок доповнить свято вашої дитини. А незабутній смак надовго лишить пам’ять про солодке свято.

Кейк-попси

Для тих хто любить шоколад в шоколаді политий шоколадом)

Під час виробництва солодощів майстри цеху ІВІТА використовують лише якісні та натуральні інгредієнти. За 16 років перебування на ринку кондитерський цех ІВІТА зарекомендував себе на регіональному та всеукраїнському ринку кондитерських виробів як якісний  та смачний виробник кондитерських та хлібобулочних виробів. Також Кондитерська ІВІТА пропонує доставку солодощів по місту Рівне, що зекономить ваш час.

Ми забезпечимо вам солодке свято!!!


Контактні телефони:
+38(097)464-54-17
+38(063)164-54-17
+38(095)652-83-82
+38(0362)64-54-17

Наша адреса:
вул. Гагаріна 39, г.Рівне
E-mail: ivita.conditer@gmail.com
Сайт: https://ivita.com.ua/
Офіційна сторінка Івіта у Фейсбук
Офіційна сторінка Івіта у Вконтакті

Залишити відповідь