Консультанти з грудного вигодовування міста Рівного

Щороку за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) з 1 по 7 серпня відзначається Міжнародний тиждень підтримки грудного вигодовування.


Він проводиться у 40-й тиждень року, що символізує 40 тижнів вагітності жінки до народження дитини. Цьогоріч девіз тижня: «Грудне вигодовування – ключ до сталого розвитку» – привертає увагу на необхідність до материнської взаємопідтримки та наставницької підтримки грудного вигодовування. На разі важко уявити, якою була б статистика грудного вигодовування у нашій країні, без щоденної кропіткої праці – інформаційної та психологічної підтримки – кваліфікованих спеціалістів, що відгукуються на першу вимогу матусь, що народили, або, які постатали перед труднощами, пов’язаними з грудним вигодовуванням.

Міні Рівне відшукало найвідоміших молочних фей Рівного, які завоювали довіру не однієї мами.

Отож знайомтесь:

Ярославська Катерина

Консультант з питань грудного вигодовування, тренер з підготовки до пологів, консультант з питань догляду за немовлям, тренер з плавання для немовлят та дітей, дитячий психолог та психотерапевт.

Стаж роботи 20 років, власний досвід годування – 6 років 2 місяці. Працюю з усіма проблемами грудного вигодовування, з усіх питань догляду, фізіології та психології немовляти.

Формат консультації – вдома у мами або в пологовому, телефоном або он-лайн: вайбер, скайп. Пройшла теоретичне та практичне навчання по курсу “Консультування по грудному вигодовуванню”, що був розроблений Центром перинатального виховання та підтримки грудного вигодовування “Рожана”, на основі сучасних матеріалів ВОЗ/ЮНІСЕФ і міжнародної організації Ла Лече Ліга (LLL). Також навчалася у Центрах свідомого батьківства “Різдво”, “Фенікс”, “Рожана” та отримала кваліфікацію “Консультант з грудного вигодовування”, взяла участь у багатьох науково-практичних конференціях з грудного вигодовування, зокрема в І Всеукраїнській конференції по питанням грудного вигодовування “Краплі життя”(Київ), українсько-канадський симпозіум по грудному вигодовуванню за участі Джека Ньюмена (Київ). Наявні сертифікати.

Контакти:
(067) 710 85 04
Cайт: http://mamapapaya.org/
Facebook


Марина Попова-Веремчук

Сертифікований консультант з грудного вигодовування, інструктор з підготовки до пологів, доула. За спеціальністю – психолог. Організатор соціального фотопроекту на підтримку грудного вигодовування «Ділись любов’ю всюди».

Консультую з питань грудного вигодовування понад п’ять років.
Власний досвід годування дітей грудьми: 4 роки 6 місяців (маю дві донечки).
Напрямки діяльності:

 • Налагодження лактації у пологовому будинку та вдома.
 • Нестача молочка, «лактаційні кризи», відновлення лактації.
 • Травми сосків, прикладання при пласких та втягнутих сосках.
 • Лактостази.
 • Повернення зі змішаного та штучного вигодовування до грудного.
 • Годування недоношених діток і діток з малою вагою (є досвід роботи)
 • Є досвід роботи з двійнятками.
 • Збереження лактації, якщо мама і маля перебувають окремо чи мама виходить на роботу.
 • Введення прикорму та безпечне завершення ГВ.
 • Семінари з ГВ для вагітних та ін.

Консультую безкоштовно в телефонному режимі. Здійсню виїзд додому до клієнтів та у пологовий будинок. Можливі консультації в Родинному центрі «Сімейка» (Соборна, 430). Консультую по скайпу і вайберу. Поставити запитання також можна в соціальних мережах.

Контакти: 

097-15-30-962
063-43-10-237

Vkontakte, Facebook, Instagram

Телефонувати можна щодня з 10-ї до 19-ї год.


Дуднікова Анна

Консультант з грудного вигодовування, перинатальний психолог, інструктор з підготовки до пологів. Робота консультанта з грудного вигодовування 2 роки, особистий стаж годування сина – 1.5 роки. Проводжу консультації перед зачаттям. Психологічний супровід протягом усієї вагітності та готування до пологів та післяпологового періоду.
Консультації із налагодження та м’якого завершення грудного вигодовування, введення першого прикорму, знайомство з горщиком. Консультації проводяться, де зручно: це і зустрічі майбутніх батьків у комфортному офісному приміщенні, якщо це зима, або ж, якщо майбутній мамі потрібно знаходитися вдома, можливий виїзд додому.

Можливий виїзд в пологовий будинок і додому із налагодження лактації.

Скайп-консультації.

Контакти:
+38 (096) 584- 99-09;
+38
(063) 343-49-58 (безкоштовно), також у Viber\WhatsApp).

Vkontakte-1 , Vkontakte-2
Facebook
Сайт
e-mail: vsevolodav34@ukr.net

 


Юлія Бать

Консультант з грудного вигодовування, доула, інструктор по підготовці до пологів.
Регулярно проводжу зустрічі для майбутніх мам і мам з малюками – “Посиденьки для вагітних” та “Бранч з немовлятами”, а також інші заходи в підтримку грудного вигодовування та природного батьківства.
Годувала сина 1 рік і 10 місяців.
Консультую з питань грудного вигодовування з початку 2016 року:
 • Допомога у налагодженні годування груддю.
 • Консультації на різні теми, пов’язані з ГВ (режим, норми, раціон мами, від’їзд або вихід на роботу мами).
 • Вирішення проблем, які можуть виникати у годуючої мами (нагрубання, тріщини, лактостази, мала кількість молока, відмова дитини від грудей та ін).
 • Повернення з змішаного чи штучного вигодовування на грудне.
 • Грамотне введення прикорму.
 • Особливості грудного вигодовування після року.
 • М’яке завершення грудного вигодовування.
Навчання:
Жовтень 2015 року – курс “Консультант з грудного вигодовування”, що базується на матеріалах ВООЗ/ЮНІСЕФ у центрі підтримки грудного вигодовування “Молочні Ріки”.
Квітень 2016 року – Всеукраїнська конференція з питань грудного вигодовування “Дар життя”.
Квітень 2017 року – Всеукраїнська конференція з питань грудного вигодовування “Дар життя”.
Підготовка до грудного вигодовування в рамках курсів для майбутніх батьків, консультації з виїздом додому (чи пологовий), Skype-консультації, консультування по телефону та у соцмережах.
Контакти:
(068) 950-95-69

 

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь