Центр дитячого фітнесу – Ларус

У Центрі дитячого фітнесу «Ларус» подбають  про фізичний розвиток дітей. Авторська програма керівника Центру Лариси Григор’євої включає ретельно підібрані корегувальні вправи. У «Ларусі» діти не лише покращують здоров’я і зміцнюють імунітет, а й мають цікаве й насичене дозвілля (змагання, квести, поїздки, свята та тематичні вечірки).

Приєднуйтеся до Центру Дитячого фітнесу «Ларус» – кола здорових, впевнених у собі і щасливих дітей!

Працюємо з дітьми віком від 1.5 року до 15 років.

Керівник та інструктор Центру Дитячого фітнесу «Ларус» – Лариса Григор’єва – майстер спорту з художньої гімнастики, сертифікований тренер з дитячого фітнесу. Здобула дві вищі освіти: в галузі фізичного виховання, спорту та психології. Із дітьми займається понад 25 років. Має досвід роботи у галузі фітнесу для жінок, є організаторкою різноманітних заходів дитячих та спортивних заходів (телегра “Сімейні перегони” 2010 р.). Надає послуги персонального тренера.

Заняття відбуваються у різних вікових групах.

Центр дитячого фітнесу – “Ларус” пропонує такі програми:
Група “FitMama”

На мамах тримається все. А що допоможе мамі тримати себе у формі й тонусі? “Робимо маму щасливою та здоровою” – саме така мета новоствореної групи фітнесу для матусь. На заняття запрошуються матусі з малятами до року. Спеціально розроблений комплекс вправ допоможе новоспеченим матусям відновитися після вагітності та пологів, не тільки повернути довагітну вагу та форми, а й зміцнити здоров’я. Програма занять також враховує потреби дитини: є блок вправ, що стимулюють розвиток м’язової системи, що водночас покращує і фізичний, і психоемоційний розвиток малюка, позитивно впливає на формування імунітету і дитячого здоров’я в цілому. Заняття проходять у комфортному теплому залі в центрі міста, у невеликих групах.

Група “ДЄТКІ+ПРЄДКІ”

 

Любі матусі, ви засиділись вдома? Маєте велике бажання займатись фітнесом, але не маєте змоги залишити вашу малечу?! Вихід є! На наших заняттях ви маєте змогу займатися із малям. Тож, ви не лише покращуєте свою фізичну форму, а й оздоровлюєте вашу малечу.

 

Це спільна програма тренувань для діток від 1.5 року до 3-х років та їхніх батьків. У програму входять корегувальні, гімнастичні, танцювальні вправи, рухливі ігри, веселий масаж. Заняття спрямовані на зміцнення опорно-рухового апарату, на профілактику плоскостопості, сенсорний розвиток, орієнтацію у просторі, розвиток спритності та дрібної моторики, на підвищення імунітету. Займатися разом з дитиною може будь-який член родини.

З якого віку потрібно починати займатися фітнесом?

Це період раннього дитинства, від 1,5 до 3 років. Після року починається новий етап розвитку дитини. Малюк вже багато чого вміє. Він дуже активний в своїх діях і в прагненні до спілкування. Будь-які дії дитини тепер свідоміші. Ігри ускладнюються. У цей період дитина хоче максимальної самостійності. Водночас малюку необхідна активна допомога мами в пізнанні навколишнього світу. Добре, якщо мама є порадником, підказує малечі, як поводитися. Завдання, які сьогодні малюк виконує за допомогою дорослого – завтра буде робити сам. Важливо допомагати малюку якнайбільше пізнати нового. Це стане надійною опорою для подальшого розвитку.

Дитина у віці від 1,5 до 3 років розвиває чотири фізичні вміння: ходьбу, лазіння, біг і метання. Також розвивається дрібна моторика рухів кистей і пальців рук, удосконалюється координація, стійкість, спритність. Основне завдання на цьому етапі – дати дитині свободу для тренування координації рухів і розвитку спритності. У цьому віці малюки, як правило, вже не хочуть займатися пасивною гімнастикою. Вони дуже люблять грати в рухливі ігри, бігати і стрибати. Це вдалий час, аби відвідувати з малюком груповий фітнес. Адже в цьому віці дитині дуже важливе спілкування з однолітками. Не треба забувати про те, що емоційний зв’язок з мамою у дитини до трьох років ще дуже міцний, тому присутність і допомога мами на дитячих заняттях є необхідною умовою для гармонійного розвитку малюка.

У нашому центрі займаються дітки незалежно від фізичних здібностей. Для занять створені комфортні умови – зала тепла, простора, є різноманітні атрибути для ігор, розваг та корекції організму.

Ми допоможемо вашим дітям розвинути рухові навички та заохотимо їх до здорового способу життя. Наш клуб стане яскравою, захоплюючою частиною життя вашої дитини!

Baby gymnastics

 Програма для дітей 3 – 5 років

Ігрове заняття з елементами гімнастики, що сприяє розвитку спритності й координації. Зміцнення опорно-рухового апарату, вправи для профілактики плоскостопості. Ваше маля набуде основних рухових навичок, стане сильним, гнучким, спритним, а також навчиться спілкуватися й взаємодіяти зі своїми однолітками.

Вівторок, четвер: 17.30

Kids

Програма для дітей 6 – 11 років
Ваша дитина познайомиться з можливостями свого тіла, навчиться одержувати задоволення і впевненість від вправ та фізичної діяльності. Старшим діткам сподобаються веселі естафети, спортивні ігри, що розвивають швидкість реакції, спритність, силу, координацію, заняття на фітболах, заняття зі стретчингу (розтяжка), заняття з елементами художньої гімнастики.
Вівторок, четвер: 15.30 – 16.30;
Субота: 13.30 – 14.30.

Зараз, мабуть, кожен подумає: “Як зацікавити дитину декілька разів на тиждень відвідувати заняття?” Усе просто. Головне для дітей – інтерес. На фітнес-заняттях доцільно і свідомо створюються ситуації, коли діти можуть не лише “вихлюпнути” свої емоції і попустувати, а й отримати необхідні навички та вміння.

Під час занять досвідчені тренери застосовують індивідуальний підхід до кожної дитини. Залежно від психотипу дитини (холерик, флегматик, сангвінік, меланхолік), вони підбирають відповідну програму вправ дитячого фітнесу, комфортних малюкові. Всі заняття проходять весело та захоплююче, тому вашому малюку не доведеться нудьгувати. Яскраві і позитивні емоції, радість від подолання труднощів і перешкод, цікаве спілкування і нові друзі – це ще не повний перелік того, що чекає маленького спортсмена в стінах фітнес-клубу “Ларус”.

LADIES 
Програма для дітей 12 – 16 років
Ця програма включає кардіозаняття, силові вправи, вправи з використанням фітболів, степів, медболів, гантелей, гірьок, бодібарів, елементи дитячої йоги, вправи спрямовані на формування постави, стретчинг, елементи художньої гімнастики та рекомендації щодо здорового харчування.
Вівторок, четвер: 16.30
Субота: 14.30

Чи потрібно підліткам займатись фітнесом?

У більшості фітнес асоціюється зі схудненням або нарощенням м’язевої маси.

Для підлітків — це насамперед гармонійний фізичний розвиток.

Вік з 10-15 років для дівчаток та хлопчиків пов’язаний із прискореним ростом. Усі системи організму різко змінюються. Насамперед скелет, який витягується вгору, і м’язи, які не встигають за цим ростом. Серцево-судинна система зазнає підвищеного навантаження, гормональна і сечостатева перебудовуються. Чимало підлітків мають не найкращу фізичну форму. Незграбні, недоладні …

Допомогти може фізична підготовка і налагоджена координація рухів, яка часто порушується в цьому віці.

Ще більша проблема — гіподинамія. Батьки сучасних підлітків пам’ятають, скільки часу вони самі проводили на вулиці у рухливих іграх. Їхні діти — інша справа. Половину дня вони сидять за партами в школі, другу — за комп’ютером вдома. Результат такого способу життя — зайва вага або ж слабкість м’язів, недостатньо хороша робота серцево-судинної системи, викривлення хребта і проблеми зі здоров’ям на все життя.

Не менш важливий і психологічний аспект. Невдоволення своїм тілом — часта проблема підліткового віку. Фітнес допоможе подолати існуючі складнощі і побороти вигадані проблеми.

Фітнес для підлітків суттєво відрізняється від дорослих занять, але напрямки найчастіше збігаються. Головне, правильно їх підібрати.

Центр Дитячого Фітнесу Ларус пропонує програму саме для підлітків.

Ми з радістю чекаємо на вас у нашому ЦЕНТРІ ДИТЯЧОГО ФІТНЕСУ – ЛАРУС!
Здоровий малюк – мрія усіх батьків. І найкращий помічник – фітнес для дітей!

 

Адреса: м. Рівне, вул. Короленка, 1, ТЦ “Злата Плаза”, 3 поверх
Фітнес-студія HotSpot FitnessArena,
Тел.:+38(097) 47-47-824
Emal: larisagrigorieva561@gmail.com
Соцмережі:  Facebook, Instagram

Залишити відповідь