Майстер-Стом Центр – клініка стоматології: ідеальна посмішка для вашої дитини

Клініка стоматології «Майстер-Стом Центр» надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей у місті Рівному, однак основний напрямок роботи клініки – дитяча та підліткова ортодонтія (виправлення та попередження аномалій розташування зубів та порушення прикусу).

Клініка, заснована на сімейних засадах, тому до нас ходять лікуватися усією сім’єю: кожному – і дитині, і дорослому – ми підберемо професійного лікаря і метод лікування.

Клініка стоматології «Майстер-Стом-Центр» працює із сучасними матеріалами, передовими технологіями і кваліфікованими лікарями, які є членами однієї родини.

«Розумне» стоматологічне обладнання та дотримання санітарно-гігієнічних норм у клініці, мінімізує можливість інфікування небезпечними вірусами імунодефіциту та гепатиту. Виключений ризик перехресної інфекції. Ефективне знеболення забезпечує Вам максимальний комфорт під час оперативного втручання.

Упроваджуємо звичний в усьому світі принцип «сімейного лікаря». Ведемо базу клієнтів і запрошуємо наших пацієнтів на регулярні профілактичні огляди. Наш закон – болю бути не повинно, тому використовуємо широкий спектр сучасних знеболювальних препаратів місцевої дії. В окремих випадках, проводимо загальний наркоз, з обов’язковою консультацією анестезіолога і попереднім обстеженням.

Основні види послуг клініки у напрямку вирішення ортодонтичних проблем:

консультації пацієнтів зі звуженням зубних рядів, неправильно (нерівно) розташованими зубами, патологіями прикусу, дитячими шкідливими звичками (смоктання пальців, язика, олівців);

виготовлення різних видів знімних ортодонтичних апаратів (пластинок) з пластмаси українських і німецьких виробників (фіксація знімних апаратів можлива у дітей з чотирьох років);

лікування за допомогою брекет-систем (одна або дві щелепи): металевих, керамічних, сапфірових; фіксація здійснюється у підлітковому віці, коли прорізані всі, або майже всі, постійні зуби, окрім сьомих і восьмих;  

 

безкоштовний супровід ортодонтичних пацієнтів після закінчення лікування (контрольні профілактичні огляди).

Щоб потрапити на консультацію до лікаря-ортодонта потрібен попередній запис.

У клініці стоматології «Майстер-Стом Центр» працює лікар-ортодонт вищої кваліфікаційної категорії, підвищення кваліфікації якого відбувалося за кордоном (Данія, Німеччина).

Важлива інформація для батьків:

Є можливість сплачувати за лікування брекет-системою поступово, виплачувати частинами протягом лікування.

Клініка працює щодня, окрім неділі та державних свят.

Лише у цій клініці мережі стоматологій “Майстер-Стом”  проводять ортодонтичне лікування.

Ми піклуємося про Вашу здорову посмішку. 

Адреса: м. Рівне, вул. Набережна, 10
Контактні телефони:
+38 (0362)26-35-27
+38 (096) 428-41-36
+38 (066) 061-60-07
+38 (093) 516-93-60

e-mail: vip.ortodont@gmail.com

Сайт клініки: majsterstom.com.ua


Контакти інших клінік мережі стоматологій “Майстер-Стом”:

м. Рівне, вул. Фабрична, 14
тел. (0362)60-99-87, 60-99-66

м. Рівне, вул. Ювілейна, 5
тел/факс (03622) 5-42-59,  61-96-97

Деталізований  маршрут зі схемами розташування стоматологічних клінік можна побачити тут.

 

Ліцензія АЕ 459734 від 15 травня 2014 року Міністерство охорони здоров’я України 

На правах реклами

Залишити відповідь