Мама, тато, я – центр підготовки до народження та раннього розвитку дитини,ГО

Мама, тато, я – центр підготовки до народження, підтримки грудного вигодовування та раннього розвитку дитини.

Центр «Мама, тато, я» з 1997 року готує мам та сімейні пари до вагітності та пологах, вирішує проблеми, що виникають при грудному вигодовуванні.

Напрямки роботи Центру:

Підготовка до вагітності та пологів. Комфортна вагітність і спокійна, впевнена поведінка мами під час пологів – це результат ретельної підготовки: занять в басейні, гімнастики, відпрацювання спеціальних дихальних вправ та поз, розуміння і усвідомлення фізіологічних процесів. Заняття проводяться із застосуванням авторської системи моделювання поведінки при пологах.

Підтримка грудного вигодовування. За допомогою консультанта мами зможуть налагодити правильний і зручний для себе і дитини режим годування, вирішити проблеми нестачі молока, тріщин, вчасно ввести прикорм, а також правильно і безболісно завершити грудне вигодовування. Консультант виїжджає додому а також проводить заняття в «Клубі годуючих мам»

Консультант з грудного вигодовування – Катя Ярославська – мама трьох дітей, 6 років загального стажу грудного вигодовування власних дітей і більше 15 років досвіду в консультуванні. Проходила навчання з курсу «Громадський консультант з грудного вигодовування» в центрі «Рожана», м.Москва, член міжнародних організацій по грудному вигодовуванню ABM і WABA.

Клуб годуючих мам – це серія занять, присвячених не тільки грудному вигодовування, але догляду за малям, дитячій та сімейній психології, правильному розподілу часу батьків і безлічі інших питань, з якими стикається молода сім’я.

 

Курс акватренінг та динамічну гімнастику для діток з народження і до шести місяців.

akvatrening

Для дітей плавання дуже корисне. Воно допомагає організму правильно розвиватися. Знімається навантаження на хребет і формується правильна постава. Активний рух зміцнює кістки і попереджає розвиток плоскостопості. Зміцнюється нервова і кровоносні системи. Міцнішими стають сон і апетит. Крім цього тренується дихання і поліпшується рухливість грудної клітини.

Заняття проводяться досвідченим тренером-консультантом у вас вдома.

Курс динамічна гімнастика для діток з народження і до шести місяців.  Динамічна гімнастика для малюків сприяє поглибленню та вдосконаленню контакту між батьками і дитиною. Крім того, розвиває координацію рухів у малюка, зміцнює скелетно-м’язовий апарат, вестибулярний апарат, здатність адекватно реагувати тілом в травмонебезпечних ситуаціях. Вправи стимулюють обмінні процеси і роботу внутрішніх органів.

dinami4eskaja_gimnastika_dlja_mladencev

Заняття в басейні для діток. Заняття проводяться під керівництвом інструктора в ігровій формі, направлені на психофізичний розвиток та оздоровлення дитини та вчать діток любити воду, почувати себе в ній, як у рідній стихії. Занняття діточок в басейні з мамою або татом є продовженням програми акватренінгу та частиною програми раннього розвитку.

Заняття в басейні для вагітних спрямовані на підготовку до пологів і допоможуть зміцнити здоров’я, підтримати фізичну форму, опанувати диханням.

 

Заняття для діток від народження до 6 років. Мета — розвиток моторики, інтуїції, інтелекту, соціальна адаптація, підготовка до дитячого садка та школи. Авторські методики, випробувані роками, та елементи систем Домана, Монтесорі, Нікітіна, Зайцева.

Развивающие занятия для детей 2 — 3 лет

Є можливість замовити товари для діток, вагітних та годуючих мам:

  • розвиваючі іграшки
  • слінги, подушки для грудного годувування
  • білизну та одяг для вагітних та годуючих мам

 

Адреса: м. Рівне, вул. Воля, 5
Тел.: (067) 710-85-04
Сайт:  http://mamapapaya.org

Залишити відповідь