Монархи – американський футбол Рівне

Американський футбол – на перший погляд неймовірно складна гра, із заплутаними правилами, з масою різноманітних тактик та стратегій гри. Але при цьому дуже видовищна гра для справжніх чоловіків – швидка, динамічна, силова.

Одними із якостей американського футболу є видовищність та екстрим. Саме ці якості приваблюють глядачів відвідати матчі та окунутися у світ тачдаунів, перехоплень та потужних теклів. Дівчата з груп підтримки – черлідери, постійно тримають градус вболівальницьких емоцій, які вибухають коли гравці демонструють свою майстерність, а улюблена команда здобуває перемогу.

Підготовка гравців є безперервним та складним процесом. В Америці кажуть, що діти відразу народжуються або з м’ячиком для американського футболу або биткою для бейсболу. І справді, щоб стати професіоналом, тисячі гравці проходять горнило різноманітних змагань: шкільні змагання середньої та вищої школи, чемпіонат серед студентів коледжів та університетів NСАА, і тільки потім найкращі потрапляють до вищої ліги американського футболу Національної Футболньої Ліги (НФЛ).

В Україні американський футбол з’явися у 1989 році. І за останні роки здобуває все більшої популярності. У кожному обласному центрі створено команду по американському футболу, і Рівне не є винятком. Команда Рівне Монархи почала свій шлях ще у 2004 році, і лише у 2015 році команда дебютувала у змаганнях Вищої Ліги чемпіонату України. Перед цим рівняни здобували досвід у Першій Лізі.

У Рівному створено Федерацію американського футболу міста Рівне, яку очолює Грицак Сергій, який є засновником команди Рівне Монархи, її тренером та гравцем. Набір гравців до дорослої команди ведеться постійно.

У 2015 році було також створено юніорську команду Рівне Монархи, гравці віком 16-19 років. А вже у 2016 році відкрито секції для дітей віком 9-11 років  та 12-13 років, таким чином створено всі умови для підготовки гравців від дитячої команди до професійної. У цьому ж році гравці до 16 років здобувають бронзові нагороди чемпіонату Української ліги американського футболу.

Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина спробувала свої сили у цьому новому для нашого міста виді спорту, запрошуємо до тренувань у наступних командах:

 •           Monarchs Mini (вік гравців 7-10 років) та  Monarchs Flag Football(вік гравців 11-13 років) – на даному етапі підготовки, діти вчаться ловити та кидати м’яч, пересуватися з ним по полю. Навчальні ігри, а також змагання проходять у форматі флаг-футболу. Флаг-футбол – це безконтактний різновид американського футболу, коли гравці замість того щоб повалити суперника на землю, повинні зірвати прапорець з поясу гравця, який володіє м’ячем.
 •            Monarchs U-13 (вік гравців 12-13 років) та Monarchs U-15 (вік гравців 14-15 років) – діти грають в американський футбол у форматі, коли 9 гравців на полі.
 •           Monarchs Junior (вік гравців 16-19 років) – остання сходинка підготовки до дорослої команди. Найкращі гравці отримують можливість грати у Вищій лізі.

Окрім цього, невід’ємним атрибутом нашої команди є команда групи підтримки Monarchs Ladies, які набирають дівчат віком від 14 років, які хочуть займатися черлідингом, володіють елементами гімнастики, акробактики, танцю, а також дітей віком 10-13 років.

Як отримати інформацію як потрапити до однієї з команд клубу RivneMonarchs???

 • тренування відбуваються у НВК 14, Басів Кут
 • діти вівторок 19-00, пятниця 18-00
 • флаг футбол неділя 11-30
 • у формі на 13-00
 • там по вікових групах
 • доросла команда зараз не тренується, ми цей рік пропускати будемо
 • а так набір у групи постійно йде
 • вікові групи 9-11
 • 12-13
 • 14-15 років

Наші тренери відкриють для вашої дитини світ американського футболу та черлідингу.

Наші контакти:
+38(066)34-97-244
+3 (093)91-77-801

Соц.мережі:
https://vk.com/rivne_monarchs
https://vk.com/monarchs_ladies

Залишити відповідь