Рівненські дітки під водою!

Надзвичайно чуттєвий, пізнавальний проморолик пелюшкового плавання відзняли у Школі раннього плавання «Немо».

Наразі небагато міст в Україні можуть пишатись підготовкою немовлят такого рівня, і Рівне – у списку перших та кращих. Адже малюки, які відвідують заняття вміють плавати, пірнати, затримувати дихання і навіть позувати на камеру під водою.

Такі зйомки стали справжнім випробуванням для усієї команди: відеооператора Павла Вознюка, інструктора та засновника Школи раннього плавання «Немо» Юлії Собуцької та й самих батьків з дітлахами. Переживали усі.

dutache-planannja-rvne-nemo

–   Я важко пережила зйомки, бо постійно думала, аби усі гарно вийшли, правильно виконали елементи, щоб малюки не злякалися камери, – ділиться Юлія Собуцька .- А найважче  мені далось інтервю, адже не  звикла до камери, а мені було потрібно передати словами  головне – всю користь плавання для малюків.

Я вдячна діткам, які продемонстрували неймовірні вміння, я щиро дякую батькам, які підтримували малюків, пірнали разом з ними. У нас усе вдалось, тож тепер усе, що ми вміємо ми покажемо у нашому проморолику.

Не менше зусиль довелось викласти і батькам з дітками. Адже окрім правильно виконаних вправ потрібно було проявити акторську майстерність. Всього у зйомках взяли участь 15 малюків віком від 4 місяців до 2 рочків.

– Знімаючи відео, я отримав чимало позитивних вражень, – розповідає відомий у Рівному відеоограф Павло Вознюк з Focus production Studio.

–  Було цікаво спостерігати за малюками які ще не вміючи ходити так завзято та старанно плавали. Чудово, що є де загартовувати дитину та сприяти їх фізичному розвитку.

Отож, результат цієї неймовірно захопливої роботи ви зможете переглянути на відео.

http://nemo.rv.ua/

Залишити відповідь