Pole Dance Studio 360 для дітей

Pole Sport (поул спорт, пілонна акробатика) – це вид фізичного навантаження, який з кожним роком набирає все більших обертів у всьому світі. Стрімко розвивається цей напрямок і в Україні. Відмінним представником у нашому місті є професійна студія повітряної акробатики «Pole Dance Studio 360°». Тут проводяться заняття як для дорослих, так і для діток від 6 років на пілоні та повітряних полотнах.

Дитячі заняття на пілоні поділяються за віком на:

Pole Kids (6-10 років)

Pole Junior (10-16 років)

Крім того, групи діляться за підготовкою для новачків та професіоналів, кожному учневі навантаження дається індивідуально, тому почати займатися пілонною акробатикою можуть усі бажаючі.

Тут працюють сертифіковані тренери, які завжди підвищують свій професіоналізм відвідуючи навчання для тренерів, майстер класи, конвенції, змагання та інші заходи, які проводяться як в межах студії так і по всій Україні.

В ході навчання покращується гнучкість, сила, витривалість, координація, пластика та баланс. У дитини формується красива фігура і правильна постава.

На пілоні вивчаються крутки, елементи на силу та гнучкість на пілоні, динамічні комбінації, акробатичні вправи та хореографічні композиції.

Юні представниці студії «Pole Dance Studio 360°» беруть участь у всеукраїнських змаганнях з пілонного спорту, завойовуючи призові місця.

Крім пілонної акробатики, для дітей є заняття на повітряних полотнах (Aerial Silks) – напрямок повітряної акробатики який виконується на спеціальних полотнах і включає в себе вивчення підйомів, обмоток і зривів.

Даний вид навантаження є дуже видовищним і красивим, він сприяє розвитку сили та гнучкості.

Якщо ви хочете щоб Ваша дитина розвивалася у хорошому колі та не знаєте який танцювальний гурток обрати – заняття у нас на студії – це буде чудове рішення. Тут вона розвинеться не тільки фізично, розкриваючи свій потенціал, а й проведе час у затишному та світлому місті з хорошими людьми!

Контакти: вул.Небесної Сотні, 25
Тел.: +38(096) 675-54-89
https://www.facebook.com/PoleDance360/

Залишити відповідь