Пізнавальна, креативна, психологічна студія «СОНЯШНИК»

Діяльність студії “Соняшник”, спрямована на розкриття творчого потенціалу дітей та формування самостійності, ініціативності, наполегливості, цілеспрямованості.

Пізнавальна, креативна, психологічна студія “СОНЯШНИК” – це  місце, що захоплює, та дарує яскраві враження! З нами завжди весело і цікаво! Наша головна мета – розкрити, розвинути таланти вашої дитини та створити умови для їх реалізації!

Напрямки, у яких працює студія:

Мама і малюк

Заняття проводяться в інтерактивній формі у присутності близької людини для дитини. Принцип навчання: граючись, дитина розвиває сенсорні здібності, формує чуттєвий досвід, ознайомлюється із навколишнім світом, розвиває мовлення, мислення, пам’ять, увагу, емоційну сферу, вчиться малювати, ліпити тощо. Під час гри ми вивчаємо кольори, форми, властивості предметів, їх розташування в просторі.

Творча майстерня

Незвичайне і дуже захопливе місце, де є можливість вдосталь експериментувати з різноманітними матеріалами та техніками; створювати власними руками шедеври, які стануть неперевершеною прикрасою та об’єктом гордості Вашої дитини. Тут кожен знайде те, що шукав! Любителі просто малювати – можливість малювати собі на втіху. Талановиті та здібні діти – можливість розкриття свого таланту і здібностей. Наша мета – надати простір індивідуальним нахилам, закласти фундамент, на якому виросте багатогранна особистість.

English Club

Тут найменші дітлахи зможуть засвоїти нові знання та закріпити вже отримані, а підлітки розвинути легкість та впевненість у спілкуванні. Інтенсивні курси для дітей віком від чотирьох років.

Підготовка дітей до навчання у школі

Якщо вашій малечі 5 років, і ви б хотіли підготувати її до школи, щоб заздалегідь адаптувати дитину до шкільного середовища, то цей курс для Вас! Підготовка проводиться в ігровій формі: вправи на логіку, комунікативні здібності, формування математичних навичок, вправи на розвиток уваги, моторики, мислення, ознайомлення із навколишнім світом, малювання, дидактичні ігри, бесіди, читання оповідань.

Консультації психолога, тренінги, майстер-класи, найкращі настільні ігри і головоломки для дітей та дорослих.

Літній експрес-курс адаптації та психологічної підготовки дітей до навчання у школі

Щотижня ЗАПРОШУЄМО У СВІТ ПРИГОД ТА ФАНТАЗІЙ!

Разом граємо у «Діксіт»! Це чудовий спосіб гарно провести час, адже це незвичайна, красива гра в асоціації. Приємна компанія, інтрига і звичайно ж веселощі – ось всі її складові. Вона розкриває вам ваших друзів з нового боку і дозволяє заводити нові знайомства в приємній атмосфері. Ця карткова гра занурить вас у світ яскравих барв і асоціацій, де святом керує завуальованість. Ця чарівна і спокійна гра подарує вам море приємних емоцій! Іноді, в самий розпал жвавої бесіди, ви, випадково глянувши на якусь дрібницю, починаєте згадувати події з життя і поступово занурюєтеся в роздуми під здивовані погляди друзів, що вас оточують. Всьому виною асоціації, які залежать від уяви і фантазії…

Вік від 9 до 100 років.

КАНІКУЛЯРНІ ПРОГРАМИ (літо, осінь, зима, весна)

Хочете, щоб ваша дитина провела канікули весело й одночасно з користю? Маємо пропозицію – реєструйтеся на багаточасову тематичну канікулярну програму: спілкування англійською мовою, творча майстерня, пізнавально-навчальні експерименти, колективні ігри та інше.

Режим роботи:
Понеділок – п’ятниця: 08.00 – 20.00
Субота 10.00 -16.00
Вихідний: неділя

Контактні дані
Адреса: вул. Грушевського,32. 1 поверх,
Телефони: 097-591-42-46, 097-587-47-97, 066-732-47-35
e-mail: rivnesonyashnyk@ukr.net
Cайт: http://sonyashnik-rivne7.webnode.com.ua/
Facebook

Залишити відповідь