Вечірка вагітних у Рівному

У Рівному для вагітних влаштували неймовірну масову вечірку стилі GangsterMama.

Тематична вечірка вагітних має назву «Baby Shower». Це – жіноча вечірка в честь майбутньої мами та її малюка, в якій взяли участь усі фіналістки проекту “Пузата мама”.

Матусі особливо ретельно підбирали одяг, макіяж, прикраси та аксесуари, які максимально підкреслюють ганстерський стиль.

 

 

Пригощав ресторан із вишуканою грузинською кухнею та колоритом Vinograd  Для матусь тут вже приготували справжній банкет та чимало яскравих та смачних сюрпризів.

Це справжнє свято напередодні пологів та прекрасний привід, аби зібратись у колі друзів  та трішки розважитись перед тим, як поринути в материнські турботи.  – розповідає організатор проекту “Пузата мама” Оксана Кравець.- Разом з нашими партнерами нам вдалось влаштували яскраве, смачне та позитивне свято для матусь. Впевнена, що цей день вони запам`ятають надовго.

Справжньою родзинкою вечірки вже традиційно є кортеж із лімузинів від компанії “ІкваПрокат” .

На них матусі з самого центру Рівного вирушать на фотосесію від фотографа Марини Худаніч  у готельно-ресторанний комплекс “Софія”, де для них Агенція дитячих свят “Кукуся” влашувала справжній квест з пригодами та  сюрпризами.

Також вагітні відвідали Житловий комплекс на “Щасливому” та Гіпермаркет дверей на “Щасливому”.

Смачні та корисні подарунки матусі отримали від кондитера Юлії Степанюк  та Студії декору та прикрас Decorina. 

А ще для майбутніх матусь облаштували Candy Bar від агенції свят “Вухате зайчення”. А головний «герой» святкового столу – смачний торт від рівненського кондитера Ольги Григорук та домашньої кондитерської «Солодке життя».

   Більше новин проекту –  у рубриці ПУЗАТА МАМА

Залишити відповідь