Приватний садочок “Радік”: будь, як вдома!

Усі батьки, без винятку, хочуть, поки вони на роботі, щоб їх малюк був під наглядом турботливих педагогів та почував себе впевнено та безпечно, як вдома. Саме такий рівень комфорту пропонує приватний садочок домашнього типу  “Радік”.
Приватний садочок “Радік” розташований у затишному, комфортному будинку, який має свою окрему територію для безпечних прогулянок. Прогулянки проводяться щодня, незалежно від погодних умов (є накриття і затишок від вітру), що безперечно, корисно для тренування дитячого імунітету.

Набір у групи діток розпочинається з 2 до 7 років. На розвиваючі заняття – від 1 року.  Все, що необхідно для прийняття  –  бажання батьків та здорова дитина.

Садочок працює по затвердженій Міністерством освіти програмі, але обов’язково зі своєю авторською програмою занять. Максимальна кількість дітей у групі – 10 чоловік, яких упродовж дня супроводжує два вихователі, а також профільні педагоги.
Дітлахи проводять час у просторій ігровій кімнаті, де всі ігри, спрямовані на розвиток, оскільки з ними постійно перебуває два вихователі-педагога, які спрямовують ігри в навчальне русло.
У разі потреби можливе харчування. У їдальні вихованці садочку можуть не лише їсти, а й проводити щоденні творчі роботи, тому кожного дня, забираючи свого малюка, ви отримуєте маленький витвір-подарунок від вашої дитини.
Якщо малюк втомився: є можливість відпочити, полежати, поспати, у садочку є комфортні ліжечка для солодких сновидінь.
Розвиваючі заняття у приватному садочку “Радік” проходять щодня.
Дитина вивчає кольори, форми, розміри математику, логіку, розвиває та тренує пам’ять, увагу, вивчення літер, читання; розвиває дрібну та велику моторику, готує руки до письма, розвиває музичний слух, ритміки, такт. Також є заняття з англійської мови, конструювання, читання казок, художньо-естетичне виховання, фізичний розвиток. Дитина зможе привчитися до горщика, здобуде навички самообслуговування: зможе роздягатися та одягатися на прогулянки самостійно.
У садочку щодня проводиться вологе прибирання, всі іграшки дезінфікуються. Ігровий матеріал стабільно оновлюється.
 
Завдання садочка “Радік” – створення найкомфортніших умов для всебічного розвитку дітей, щасливого та цікавого дитинства.

Графік роботи з 8:00 до 19:00. Можливі додаткові ранкові та вечірні години, а також вихідні дні.

Якщо вам потрібно залишити дитину на годинку – ми раді вам допомогти.

ВСЕ, що потрібно для вашої дитини, Ви знайдете у нашому приватному садочку “Радік”!

Контакти:
м. Рівне, вул Олекси Новака 25/2
Тел. +38 (097) 67-94-116.
+38 (067) 364- 41-17,
+38 (066) 974-06-13,

Email: radikmiroslava@gmail.com
Сайт http://radomyr.com.ua/
Facebook

Залишити відповідь