Savvy Nation – школа фінансової грамотності

«SavvyNation» – це школа фінансової грамотності, школа майбутнього!

Це сучасний всеукраїнський проект, що розвиває як дітей, так і дорослих, і спрямований він на підвищення рівня фінансової грамотності, правової впевненості та формування потенційно успішної людини через психологію успіху.


«SavvyNation» запрошує на навчання дітей віком від 8 до 15 років на курси «Фінансова грамотність», «Психологія успіху», «Правова впевненість», а також дорослих у групи 18+ .
Кожен курс складається із 12 занять, які проводяться у формі тренінгів, ігор, екскурсій, дебатів, не схожих на шкільні уроки.
Програми курсів розроблені таким чином, що спонукають дітей до пошуку і прийняття самостійних рішень, а згодом – використання набутого досвіду в майбутньому.

Наші пріоритети:
Навчити дітей
– правильно ставитися до грошей;
– розуміти основних фінансових термінів;
– правильно планувати бюджет;
– ставити і знаходити способи їх досягнення (.у тому числі фінансові цілі);
– розвивати підприємницькі навички;
– аналізувати себе в різних ситуаціях;
– вирішувати конфлікти;
– розуміти інших;
– шукати деструкції в нашій поведінці та виправляти їх на конструктиви;
– говорити та мовчати;
– планувати власний час;
– любити себе і цінувати життя;
– через ігри застосовувати та розуміти право у повсякденному житті.


А чи потрібно це?
Фінансова грамотність – поняття, що не має кордонів. Сучасний світ розвивається шаленими темпами. За гроші ми можемо придбати багато речей, які полегшують наше життя, але й роблять нас залежними. Розуміємо, що не гроші повинні керувати нами, а ми – грошима. У школі нас вчать багатьом речам, крім найважливішого – як жити так, щоб наші мрії здійснювались, як позитивно дивитись на життя і бути сильним, витривалим та боротися з труднощами.Озброївшись підручниками, зошитами та бутербродами, діти ходять в школу за новими знаннями з математики, мов, географії. Велика кількість предметів, ще більший обсяг інформації. Однак з тим, з чим дитина щодня стикається і стикатиметься у реальному житті – поводженню з грішми, не навчають. Чи хочете ви, щоб ваша дитина з розумом і відповідальністю ставилася до грошей, була фінансово незалежною та відповідальною?


Бути фінансово грамотним – необхідність та обов’язок кожного з нас!

Ми знаємо, що у Вас може не вистачати часу, досвіду, а інколи просто наснаги навчати своїх дітей правильному поводженню з грішми, правової та психологічної впевненості.
Тому наша команда зробить це для Вас.

Дні занять
Всі, окрім неділі, з 15:30 до 20:30.
Тривалість навчання – три місяці. Заняття проводяться один раз на тиждень.

Святкуйте День народження своєї дитини з Savvy Nation!

Дні народження разом з Savvy Nation проходять не так, як у інших. У нас немає клоунів і клонів Вєркі Сердючки, ми не запрошуємо зірок естради і навіть не робимо фаєр-шоу. Справжні емоції, виникають від того, що спонтанно, від того, що не чекаєш і зовсім би не подумав про себе, що зможеш так запалювати друзів.

 

 

Коли син приходить з дня народження друга і цілий вечір з захопленням розказує, як він там веселився, задаєш самому собі питання: “Що ж такого особливого в цьому Savvy Nation – простір твоїх можливостей?”. Але секрету немає, особливим є ваш син і дочка, а задача Savvy Nation розкривати можливості, щоб кожного дня ви самі собі дивувались.

️Дякуємо вам, що ви є!

 

Адреса: вул. В. Чорновола, 13,1 поверх, каб. 122, Облспоживспілка
Телефони:
+38(067) 398 53 81
+38(068) 204 99 02
Сайт: http://savvynation.com.ua/
Соц. мережі:
 https://www.facebook.com/

Майбутнє нації – це успішні, впевнені в собі та власних силах, фінансово грамотні люди.

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь