Savvy Nation – навчальні курси (для дітей та дорослих)

Savvy Nation – це тренінгова компанія, метою якої є зміна мислення нації.
Наша професійна команда тренерів знає, вміє та працює над створенням простору для ваших можливостей.
 

Наші зусилля спрямовані на те, щоб допомагати дітям максимально розуміти навколишній світ, ефективно з ним взаємодіяти, щоб реалізувати себе як впевнену, фінансово грамотну, успішну особистість.


Ми готуємо дітей до дорослого життя!
 
Savvy Nation – це навчальні курси (для дітей та дорослих) за напрямками:
  • Фінансова грамотність
  • Психологія успіху

Навчання проходить через призму тренінгів, практичних екскурсій, ігор, завдань. Загалом уся програма розроблена так, щоб учасник курсів, отримуючи знання і навички, зміг застосувати їх у своєму житті.

Кожен курс має 3 рівні і складається із 12 занять. Тривалість заняття – 1,5 години. Заняття проводяться 1 раз у тиждень у час, зручний для вас (з 9:00 до 21:00) сім днів у тиждень. 

Мета курсу «Психологія успіху» – отримати практичні навички досягнення успіху через розуміння себе, розуміння світу, людей, стосунків. Курс допомагає прийняти “власне я”, цінувати життя, ставити цілі і не боятися їх досягати. Тренінгове коло – це ніби інший світ. Це місце, де можна щоразу пробувати різні моделі поведінки, визначати найефективнішу з них, а потім – переносити її у реальний світ.

 
Курс Фінансова грамотність” ставить акценти на правильному поводженні з грішми, розумінні основних фінансових термінів, вмінні аналізувати та планувати власний та сімейний бюджет, постановці і досягненню фінансових цілей, розвитку підприємницьких навичок. Однією із відмінних складових курсу є економічно-ділові ігри та екскурсії. Загалом уся програма розроблена так, щоб дитина, отримуючи знання і навички, змогла втілити їх у своєму житті.
 
 
Наша загальна мета – не лише отримати теоретичні знання про психологію успіху та фінансову грамотність,  а в першу чергу отримати практичні навички його досягнення.
 
Savvy Nation – це розважально-інтелектуальні ігри для дітей та дорослих:
  • Мафія
  • Кешфлоу

 Savvy Nation – це незабутнє літо в таборі, мета якого – розвиток.
За 2 тижні ваша дитина зможе не просто відпочити від урбанжиття  в мальовничому лісі, а й спробувати більше ніж 30 видів нової діяльності через майстер-класи, тренінги, семінари, щоденні заняття з психології, фінансів, іноземної мови. А також знайти нових друзів і власний ресурс для розвитку.
 

Чим ми відрізняємось від інших таборів?
 
Головне – це невеликі загони до 20 чоловік, де кожен буде на своєму місці, а не загублений серед десятків. Важливе – комфортні умови проживання і 5-ти разове харчування. Нестандартне –  наше життя розписане по годинах, де немає часу на перекури чи зависання в гаджетах. Це переворот мислення.
 
 

 Savvy Nation – це нестандартне день народження, свято, корпоратив у стилі “мафія”.

 

 

Наша віра – віра в розвинену націю!

Адреса: вул. В. Чорновола, 13,1 поверх, каб. 122, Облспоживспілка
Телефон:
+38(068) 204 99 02
Майбутнє нації – це успішні, впевнені в собі та власних силах, фінансово грамотні люди.

Залишити відповідь