Калинонька – школа дитячої творчості та розвитку

Школа розвитку “Калинонька” вже протягом десяти років створює комфортні умови для природнього розвитку, пізнання навколишнього світу та навчання діток від 1 до 7 років. 

Наша програма унікальна тим, що складається не загально для всіх  однакова, а індивідуально під кожну групу, враховуючи особливості кожної дитини.

Ми використовуємо найкращі, перевірені на практиці, сучасні, традиційні, ігрові та творчі методики. Ми не обіцяємо – ми гарантуємо! Прийди, спробуй і переконайся – що навчатися легко, весело і цікаво!

Групи формуються по віку кількістю до 10 діток. Це дозволяє приділіти увагу кожній дитині, а також вчить спілкуванню у колективі через спеціальні групові ігри.

Після кожного заняття батьки можуть отримати консультацію від особистого педагога, щодо успіхів своєї дитини.

Крім щоденних занять ми організовуємо захоплюючі свята для діток та родин, виїзди на природу, конкурси та просто цікаві зустрічі.

Заняття за програмою “Завтра в школу” для дітей 5 – 6 років включають:

Логічний блок – це заняття з розділів:
1) математика – навчає дітей рахувати, розв’язувати веселі задачки, орієнтуватися у просторі та часі, знайомить діток з геометричними формами, вимірюванням, конструюванням.
kalunonka-1
2) логіка – в першу чергу вчить дітей порівнювати, зіставляти, узагальнювати, аналізувати та класифікувати у будь-якій діяльності. Зробити цей процес цікавим та доступним дозволяє безліч ігор типу: “Знайди відмінності, закономірності”, “Що спочатку, а що потім”, “Частина – ціле” тощо. Такі ігри не тільки навчають дітей логічно мислити, а й розвивають усі пізнавальні процеси: увагу, пам’ять, уяву.
kalunonka-rivne-1
Мовний блок реалізується на заняттях з розділів:
4) вчимося спілкуватися – допомагає навчитися складанню розповідей-описів за предметними, сюжетними картинками, власним досвідом. Також діти вчаться переказу літературних творів та красивому висловлюванню власних думок. Окрім цього такі заняття включають психологічні ситуації та ігри, які допомагають дітям краще адаптуватися до колективу та умов навчання у школі.

Процес психологічної адаптації у майбутньому допоможе знизити труднощі у навчанні та уникнути конфліктів з однокласниками.
kalunonka-8
5) грамота – навчає дітей читанню, знайомить з азами дитячої граматики. Розвиває дрібну моторику рук завдяки вправам по підготовці руки до письма. Удосконалює фонематичний слух та аналітико-синтетичну діяльність діток.

6) англійська мова – тут діти вчать іноземну мову, використовуючи ігрові ситуації, картинки, вірші, пісні, римівки, повторення.
kalunonka-2
Художній блок запрошує дітей на заняття:
7) художня творчість – це справжня творча майстерня, де можна ліпити, малювати, вирізати, клеїти, оздоблювати роботи природнім матеріалом на власний смак. Такі заняття розвивають дрібну моторику, художні здібності, творчість, естетичний смак.
kalunonka-10
Примітка: для більш повної і детальної інформації про умови прийому в центр підготовки до школи звертайтесь за номерами телефонів, які вказані в блоці контактів.

Адреса: м. Рівне, вул. Словацького, 4-6, 4-й поверх, оф. 406, 420 БЦ “Словацький”
Тел.: +38 (097) 328-60-41

3 thoughts on “Калинонька – школа дитячої творчості та розвитку

Залишити відповідь