Школа Маленької Леді у Рівному

Часи минають, мода змінюється, але є те, що завжди залишається актуальним: добра вдача, тонкий розум, ввічливість, гарні манери – все, що притаманне справжній леді.

Ми допоможемо вашій дитині піти шляхом справжньої леді з гордо піднятою голівкою. Вона стане більш впевненою у собі, з гарною поставою та ходою, навчиться поводитися у соціумі відповідно ситуації, що склалася, якісно та грамотно вести бесіду, освоїть хороші манери, класичні Па полонезу та віденського вальсу, а також запальні елементи сучасної хореографії та багато іншого і не менш цікавого для розвитку особистості дівчинки.

У програмі навчання:

  • Хореографія
  • Дефіле
  • Акторська Майстерність
  • Кулінарія
  • Навички та поведінка Леді
  • Уроки по догляду за собою
  • Та звичайно фотосесії.

Наша “Школа Маленької Леді” – це захоплюючий мікс сучасної хореографії та пізнання класичних норм етикету, робота над постановкою мови і красивої постави, уроки краси та створення стильного образу і пошук емоційного комфорту і ще багато цікавого і корисного для створення справжньої Леді.

У нашій Школі Маленької Леді ми докладемо максимум зусиль для того, щоб Ваша донечка стала впевненою в собі, відчувала себе стильною,товариською, осягнула всі навички поведінки у вищому суспільстві та стала справжньою Леді.
Запрошуємо на навчання дівчаток віком від 6-12 років.
 
Навчання проходитиме 3 рази на тиждень. Урок триватиме 1 годину.
Діти будуть задіяні  в різних заходах міста та зможуть продемонструвати всі знання та навички які здобули в Школі Маленької Леді.
Оплата за навчання: 400 грн. в місяць.
Серед бажаючих навчатися ми розіграємо 1 безкоштовне навчання та 1 навчання в половину вартості.
Адреса: м.Рівне, вул Демянчука 1.
Телефони:
+38 (096)-710-00-06 Директор школи Ольга
+38 (097)-778-76-53 помічник Саша
Більше інформації: Школа маленької Леді

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці – пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь