“Майстер-Стом Центр” запрошує дітей на безкоштовну консультацію ортодонта

Готуємося до школи разом з стоматологією “Майстер-Стом Центр”: спеціалісти клініки з 17 серпня по 31 серпня, пропонують дошкільнятам, школярам та їх батькам відвідати безкоштовну консультацію лікаря-ортодонта. Адже найкраще лікування – профілактика. 

Етапи консультації ортодонта:

  1. Діагностика проблеми під час зовнішньо- і внутрішньоротового огляду;
  2. З’ясування причин виникнення вади: спадкові і генетичні фактори, протікання вагітності мами, терміни прорізування молочних зубів, тривалість грудного вигодовування, шкідливі звички дитини, час початку зміни молочних зубів на постійні тощо);
  3. Визначення методів і засобів, за допомогою яких можна усунути патологію (міогімнастика, знімні або фіксовані ортодонтичні апарати, допомога ЛОР-лікарів і/або щелепно-лицевих хірургів).
Основне завдання ортодонта – це усунення проблеми до того, як вона призведе до ускладнень – порушення пропорційності та симетричності обличчя, часто множинний карієс, захворювання ясен тощо.

У клініці стоматології «Майстер-Стом Центр» працює лікар-ортодонт вищої кваліфікаційної категорії, підвищення кваліфікації якого відбувалося за кордоном (Данія, Німеччина).

Важливо пам’ятати: профілактичне звернення до ортодонта може попередити не тільки розвиток психологічних проблем, комплексів, які часто виникають у дітей через “криві” зуби, але і сприяти гармонійному розвитку зубо-щелепової системи і дитини в цілому.
Щоб потрапити на консультацію до лікаря-ортодонта потрібен попередній запис.

Клініка працює щодня, окрім неділі та державних свят.

Адреса: м. Рівне, вул. Набережна, 10

Контактні телефони:
+38 (0362)26-35-27
+38 (096) 428-41-36
+38 (066) 061-60-07

e-mail: vip.ortodont@gmail.com

Соціальна мережа:
Google + : «Майстер-Стом Центр»

Сайт клініки: majsterstom.com.ua

Залишити відповідь