Клініка стоматології “Майстер-Стом Центр” запрошує дітей на безкоштовну консультацію ортодонта

До періоду літніх канікул є чудова нагода потурбуватися батькам про здоров’я дитини та стан її ротової порожнини.

Спеціалісти клініки стоматології “Майстер-Стом Центр”, з 3 квітня по 17 квітня, пропонують маленьким рівнянам та їх батькам відвідати безкоштовну консультацію лікаря-ортодонта.
 
Акція поширюється на дітей до 16 років.
Консультація включає такі етапи:
  • діагностику проблеми під час зовнішньо- і внутрішньоротового огляду;
  • з’ясування причин її виникнення (спадкові і генетичні фактори, протікання вагітності мами, терміни прорізування молочних зубів, тривалість грудного вигодовування, шкідливі звички дитини, час початку зміни молочних зубів на постійні тощо);
  • визначення методів і засобів, за допомогою яких можна усунути патологію (міогімнастика, знімні або фіксовані ортодонтичні апарати, допомога ЛОР-лікарів і/або щелепно-лицевих хірургів).

Основне завдання ортодонта – це усунення проблеми до того, як вона призведе до ускладнень – порушення пропорційності та симетричності обличчя, часто множинний карієс, захворювання ясен тощо.
У клініці стоматології «Майстер-Стом Центр» працює лікар-ортодонт вищої кваліфікаційної категорії, підвищення кваліфікації якого відбувалося за кордоном (Данія, Німеччина).
Важливий момент, про який потрібно памятати: профілактичне звернення до ортодонта зможе попередити не тільки розвиток психологічних проблем, комплексів, які часто виникають у дітей через “криві” зуби, але і сприяти гармонійному розвитку зубо-щелепової системи і дитини в цілому.
Щоб потрапити на консультацію до лікаря-ортодонта потрібен попередній запис.

Клініка працює щодня, окрім неділі та державних свят.

 

Адреса: м. Рівне, вул. Набережна, 10

Контактні телефони:
+38 (0362)26-35-27

+38 (096) 428-41-36
+38 (066) 061-60-07

+38 (093) 516-93-60

e-mail: vip.ortodont@gmail.com

Соціальна мережа:
Google + : «Майстер-Стом Центр»

Сайт клініки: majsterstom.com.ua

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь