Літній табір дитячих можливостей «Savvy Nation»

Підходить до завершення навчальний рік і у дітей з’явиться безліч вільного часу. І якщо Вам набридло бачити Вашу дитину біля екрану монітора чи планшета, тоді ми маємо для Вас сучасну альтернативу пришкільному табору, яка здивує дітей, покаже безліч цікавинок навколо нас, дасть змогу отримати нові знання та вміння.

Читайте також: Літній тематичний табір при Art Orangereya

Школа фінансової грамотності Savvy Nation подарує незабутні події: розвивальні заняття з психології успіху та фінансової грамотності, цікаві майстер-класи з приготування смачних делікатесів, художні майстер-класи, популярні ігри такі як «Щурячі перегони» та «Мафія». 

Неймовірний початок літа, нові друзі та знайомства, незвичайні можливості для розвитку своїх здібностей, а й, можливо, відкриття нового таланту у дітей – все це можливе у літньому табір для молодших школярів «Junior» (7-9 років) з 19 по 30 червня.

Що це таке?

Це відпочинок. Це розваги. Це друзі. Це нові знання. Це розвиток!

Для чого це вам?

За 2 тижні ваша дитина зможе не просто відпочити від урбанжиття в мальовничому лісі, а й спробувати більше ніж 30 видів нової діяльності через майстер-класи, тренінги, семінари. А також знайти нових друзів і власний ресурс для розвитку.

Чим ми відрізняємось від інших таборів?

Головне – це невеликі загони до 13 чоловік, де кожен буде на своєму місці, а не загублений серед десятків. Важливе – комфортні умови проживання і 5-ти разове харчування. Нестандартне –  наше життя, яке розписано по годинах, де немає часу на перекури чи зависання в гаджетах.

Програма

У нашій програмі щодня є заняття з психології усіпху, де діти вчаться спілкуватись, аналізувати свою поведінку, шукати вирішення зі складних ситуацій та досліджувати внутрішній світ; на заняттях із фінансової грамотності діти вчаться різним (на перший погляд) простим речам, отримуючи звички успішної в майбутньому людини; заняття з англійської не схожі на шкільні уроки. Адже це клуб для спілкування, фінішом якого стане тотальний день англійської мови, англомовна мафія і спілкування зі справжніми американцями. Замість зарядки у нашому таборі танці, йога, шейпінг, аеробіка, брейк-данс. Щодня спортивні заходи, концерти, свята, тематичні дискотеки, кінотеатр та різноманітні майстер-класи, серед яких приготування піци, суші, печива, навчання візажу, самообороні, фокусам, малюванню піском, мистецтву фотографії та багато іншого. Крім того плануємо зустріч із поліцією, байкерами та рок-гуртом.

Кожен день у таборі – унікальний.
Кожен день у таборі неповторний.
Якщо Ви хочете подарувати своїй дитині
14 незабутніх днів цього літа, вам – до нас!

Кількість місць обмежена, попередній запис обов’язковий.

Детальніше на сторінці: http://savvynation.com.ua/litnii-tabir/
Подія у https://www.facebook.com/events/1690300987945252/

Залишити відповідь