Терракота – творча студія гончарства

Гончарство -це можливість поєднати радість творення та пізнати науку завдяки розвагам.

Ліпка з глини — різновид образотворчого мистецтва, яке поряд з малюванням розвиває у малюків уяву і композиційні навички. Процес ліплення з глини сприяє розвитку дрібної моторики рук, позитивно впливає на розвиток мовних функцій дитини. Завдяки ліпленню дитина має можливість удосконалювати ритміку і темп своїх рухів.

Терракота дарує задоволення від роботи з глиною незалежно від віку і статі. Під керівництвом нашого майстра Ви освоїте основи ліплення і отримаєте велике задоволення від власного витвору чогось нового і абсолютно небувалого.

Можна не хвилюватися – виходить у всіх, навіть у тих, хто вперше візьме глину в руки. Адже майстер почне з самого початку, а саме зі знайомства з особливостями матеріалу і способами ліпки.

Якщо Ви любите фантазувати, створювати своїми руками цікаві й корисні речі, то ліпка з глини – саме для Вас!

Найбільшою перевагою такого заняття є те, що обробляючи власноруч безформний досі шматок глини і перетворюючи його на предмет посуду, фігурку чи прикрасу, Ви зможете віднайти безліч особливих відчуттів та внутрішню гармонію.

Ліпка з глини добре впливає як на діток,так і на дорослих. Дітей вчить послідовності та терпіння. Дорослим допомагає відпочити від щодених турбот.
Студія гончарства ” Терракота”запрошує спробувати,та створити свій неповторний виріб.
Адреса: вул. Грушевського 38 (біля магазину Водолій)
Телефон:
+38 (096)16-59-813 Олена
+38(0969729193 Дмитро

Залишити відповідь