Виховуємо успішну особистість: альтернативна освіта для лідерів у Рівному

На жаль, сучасна система шкільної освіти не дає тих знань та навчок, які є визначальними в успішній реалізації особистості та професіонала. Ряд компетенцій, які є важливими для повсякденному дорослому житті, просто лишаються поза увагою у традиційній школі. Дуже тішить, що у Рівному за останні роки з’явилося рад альтернативних шкіл, де підлітки можуть отримати знання з фінансової та правової грамотності, психології, новітніх технологій, дизайну та навіть вивчити закони підприємництва.

Міні Рівне дізнавалося про школи, які виховують успішних особистостей, у нашому місті та чого вони вчать.

 «Savvy Nation» – школа фінансової грамотності

 

Це сучасний проект, що розвиває дітей і дорослих і спрямований на підвищення рівня фінансової грамотності, правової впевненості та формування потенційно успішної людини через психологію успіху.

«Savvy Nation» запрошує на навчання дітей віком від 8 до 15 років на курси «Фінансова грамотність», «Психологія успіху», «Правова впевненість», а також дорослих у групи 18+ .

Кожен курс складається із 12 занять, які проводяться у формі тренінгів, ігор, екскурсій, дебатів, не схожих на шкільні уроки.

Мета курсу «Психологія успіху» – отримати практичні навички досягнення успіху через розуміння себе, розуміння світу, людей, стосунків. Курс допомагає прийняти себе, цінувати життя, ставити цілі і не боятися їх досягати. Тренінгове коло – це ніби інший світ. Це місце, де можна щоразу пробувати різні моделі поведінки, визначати найефективнішу з них, а потім – переносити її у реальний світ. Адже наша мета – не лише отримати теоретичні знання про психологію успіху, а в першу чергу отримати практичні навички його досягнення.

Мета курсу  «Правова впевненість» – сформувати особисту базу юридичних знань, розуміння права та правничих професій, навчитись через ігри застосовувати і розуміти право у повсякденному житті. Курс передбачає зустрічі з поліцейськими, криміналістами, юристами; екскурсії в юридичні установи та власні розслідування.

Курс  «Фінансова грамотність» ставить акценти на правильному поводженні з грішми, розумінні основних фінансових термінів, вмінні аналізувати та планувати власний та сімейний бюджет, постановці і досягненню фінансових цілей, розвитку підприємницьких навичок. Однією із відмінних складових курсу є економічно-ділові ігри та екскурсії. Загалом уся програма розроблена так, щоб дитина, отримуючи знання і навички, змогла втілити їх у своєму житті.

Вартість навчання: 1500 грн.
Розташовані: вул. В. Чорновола, 13, 1 поверх, каб. 122, Облспоживспілка
Телефони: +38(067) 398 53 81; +38(068) 204 99 02
Сайт: http://savvynation.com.ua/
«Savvy Nation» у Facebook 

Майбутнє нації – це успішні, впевнені в собі та власних силах, фінансово грамотні люди.


iTeen – це простір всебічного розвитку для дітей та батьків

Працюють у  таких напрямках:

 • Лідерство – тренінгові програми для підлітків (НЕО-лідер, Soft-skills);
 • Профорієнтація – тренінгові програми для підлітків (МВА, Зроби себе сам);
 • Статеве виховання – проект «Ти можеш про ЦЕ не знати» (тренінги для батьків та дітей);
 • Дитячо-батьківські стосунки – треніногова програма для батьків та дітей «НЕО-лідер», тренінги для батьків

Програма НЕО-лідер передбачає участь дітей та батьків у тренігу на правах рівних учасників.

Проект: Ти можеш про ЦЕ не знати  – це можливість донести до дітей корисну і важливу інформацію про статеве виховання у достопному форматі. Робота з батьками, направлена на організацію в сім’ї безпечних умов для статевого розвитку дитини. Робота з дітьми, направлена на підвищення грамотності в питаннях статевого життя, усвідомлення відповідальності за наслідки ранніх статевих стосунків, виховання навиків, що допомагають подбати про власну гідність та безпеку.

Ціль – надати дітям віком 8-17 років та їхнім батькам інформаційну та моральну підтримку в період статевого дозрівання підлітка з метою збільшення вікового порогу початку статевого життя.

Формат – тренінговий, що забезпечить повну безпеку та легкість подачі інформації як для дітей, так і для дорослих.

Програма: Зроби себе сам це цикл тренінгів по профорієнтації для підлітків.

Проект: На стороні дитини націлений на захист прав дитини. У рамках проекту проводяться воркшопи для дітей, де вони навчаються правильно відстоювати свої права, відрізняти маніпуляції та насильство, говорити «ні» своїм одноліткам, звертатися за допомогою. З батьками проводиться робота по виявленню стресу чи психологічного тиску на дитину, налагодження довіри, надання правильної та вчасної підтримки у складних випадках.

 

e-mail: iteen.rv@gmail.com
Т
елефон: +38(063)3544333
Сайт: www.iteen.org
Iteen у Facebook


  Школа комп’ютерної грамотності “Мала Комп’ютерна Академія ШАГ”

Мала Комп’ютерна Академія – це базова комп’ютерна освіта для дітей 9-14 років, в рамках якої школярі отримують практичні навички та теоретичні знання в широкому спектрі комп’ютерних технологій. На заняттях в Малій Академії діти навчаться розбиратися в будові комп’ютера, створювати інтернет-сайти, графіку, ігри, презентації, працювати з пошуковими системами, електронними бібліотеками, знімати фото і відео. Комп’ютер перестане бути для дитини просто іграшкою, а перетвориться на інструмент творчого самовираження та інтелектуального розвитку.

Мала Комп’ютерна Академія – це можливість для дітей приєднатися до сфери ІТ ще в ранньому віці, отримати корисні професійні знання та практичні навички для майбутнього, знайти нових друзів та цікаве захоплення, а також визначити майбутню професію. В Академії замість непотрібних масивів знань діти отримують лише корисну інформацію, яка засвоюється на практиці та втілюється у реальні проекти.

Головною перевагою Малої Комп’ютерної Академії є унікальна авторська програма навчання, яка була розроблена згідно з тенденціями ІТ-сфери та з урахуванням інтересів дітей. Кожного року освітня програма оновлюється та доповнюється, щоб зробити навчання в Академії ще більш корисним та цікавим для кожної дитини.

Навчаючись у Малій Академії ШАГ дитина навчиться:

 • створювати власноруч комп’ютерні ігри;
 • з легкістю розбирати і складати комп’ютер;
 • писати власні сайти або сайти на замовлення;
 • працювати з професійною цифровою фототехнікою;
 • створювати зображення та обробляти їх у графічних редакторах;
 • монтувати відео і звук та створювати анімацію;
 • програмувати роботів, керувати дронами;
 • проектувати і готувати до друку тривимірні об’єкти;
 • розробляти мобільні додатки та ще багато цікавого.

Гнучкий графік занять, який пропонує Академія, дозволяє обрати найбільш зручний час для навчання – по буднях чи у вихідні. Завдяки цьому учні успішно поєднують навчання в Академії разом зі школою.

 

Розташовані: м. Рівне, вул. Соборна,16
Телефон: 067 557 8704
Сайт: rivne.itstep.org
Мала Комп’ютерна Академія ШАГ Рівне у Facebook

 


Школа усного рахунку “Соробан”

«Соробан» – перша школа усного рахунку в Рівному. В Україні навчання швидкісному усному рахунку почалося з 2013 року. Заняття проводяться для дітей 5-11 років. Найбільш корисний ментальний рахунок для дошкільнят та малюків, які відвідують 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас загальноосвітньої школи. Учні 5 класу, 6 класу є самими старшими учнями Соробана. 

Формат навчання в Школі очний: 2 уроки один раз в тиждень, малюки 5-6 років по 30-35 хв., діти 7-11 років по 45 хв. І обов’язкові заняття вдома – щодня по 15-30 хв на спеціальному тренажері. Методика розроблена так, що в процесі навчання діти розуміють “смак” власного успіху – це запорука правильної мотивації в навчанні, в отриманні нових знань!

Школа Соробан – не звична для всіх математика. Ментальна арифметика використовується для всебічного розвитку дитячого мозку. Спочатку малюки вивчають спеціальні японські рахунки, названі абак, або абакус. Пересуваючи кісточки в рядах і візуалізуючи результати, вони виробляють розумові навички і розвивають інтелект.

 • вправи на рахівницях соробан розвивають дрібну моторику, і, разом з тим, і уяву, і сенсорну пам’ять;
 • візуалізація рахівниць являє собою не що інше, як гру в асоціації, яка розвиває фотографічну пам’ять;
 • умова задачі відтворюється вголос і на екрані комп’ютера, а дитина вирішує її, пересуваючи пальцями кісточки абака, що дозволяє домогтися гармонійного розвитку різних способів запам’ятовування;
 • урок в Школі Соробан – це захоплююча гра, де є місце і змаганням, і спілкуванню, і позитивним емоціям, що підсилює ефект розвиваючих вправ.

Легке, швидке запам’ятовування інформації – найкраща допомога дитині у навчанні. Але вона працює тільки в поєднанні з такими інтелектуальними здібностями, як самостійне мислення, логіка, уміння аналізувати, інтуїція, творчий підхід. І якщо ви думаєте, як розвивати дитячу пам’ять і при цьому навчити дитину використовувати весь спектр можливостей розуму, усне рахування Соробан – найкращий вибір.

У розклад щомісячно додаються нові групи.

Розташовані: вул. Соборна, 192 Д БЦ “Лiон”
Телефон: 0986272616
Сайт: https://soroban.ua/
Школа “Соробан” у Facebook

 


Підліткова Академія Стандарт

Підліткова академія це 14 тренінгів, які спеціально розроблені та адаптовані для підлітків. Вони допоможуть їм отримати необхідні навички та стати зрілими особистостями.

Програма Академії складається з наступних тем:
• лідерство
• конфліктологія
• креативність
• мистецтво спілкування
• вміння задавати запитання
• публічні виступи
• командна робота
• проектний менеджмент
• тайм-менеджмент
• емоційний інтелект

На Академії підлітки постійно виступають публічно, виконують командні завдання і відразу застосовують почуте на практиці.
Підлітки, які пройдуть навчання у Академії стануть впевненішими у собі, навчаться ефективно спілкуватись з іншими, розвинуть лідерські якості та стануть кращим командним гравцем.
Все це неодмінно знадобиться їм протягом усього життя, у школі, університеті і на роботі чи у власній справі. Маючи такі навички виховані з раннього віку вони будуть швидше розвиватись і впевнено рухатись до своїх цілей.
Наша мета – аби навички та цінності, яким ми навчаємо стали частиною життя підлітків.

Ключова ціль Підліткової Академії:
Підготовка лідерів, що володіють необхідними навичками та міцним характером та здатні вести за собою. Ми віримо, що всі діти геніальні, а ми тільки допомагаємо їм розкрити свій потенціал.

Підліткова Академія “Стандарт”:
• Для кого: для підлітків 10-16 років
• Робота у групі до 15 учасників
• Чотирнадцять двогодинних занять, що проходять щосуботи з 9:30 до 11:30 протягом трьох місяців
• Усі учасники отримають сертифікат про успішне проходження курсу

• Реєстраційний внесок:
– 1500 грн. – за весь курс
– 500 грн. в місяць

 

Розташовані:м. Рівне, вул.Київська 21,
Телефон: 068 093 4316
Сайтhttp://standardua.org/
Підліткова Академія Стандарт у Facebook

 

Успіх – це щоденна та кропітка праця. Разом з професійними педагогами та тренерами можна допомогти дитині розкрити свої здібності й таланти.

Залишити відповідь