Тепер рівняни мають свою Футбольну Академію

У Рівному презентували Футбольну академію «Стандарт» Рівне». Проект «Стандарту» – це справжня футбольна академія, яка працюватиме з сотнями дітей, спочатку в Рівному, а потім області та інших куточках України.

Це реалізація задуму групи успішних людей – футбольних вболівальників, які підтримали ініціативу відомого в Україні спортивного менеджера Євгена Донцова. Команда однодумців хоче створити спортивну організацію за кращими західними зразками.

Сьогодні у різних вікових групах Академії уже займається поняд 60 дітей, і хлопці (2003-2004 р.н.) посідають 2 місце у змаганнях обласної ДЮФЛ, у молодшій групі «Центр-Б», одразу за ДЮСШ «Верес».

Фото з офіційної сторінки Футбольної Академії “Стандарт” у мережі Facebook

Серед пріоритетів ФА «Стандарт» не лише спортивні досягнення, в першу чергу тут прагнуть виховати всебічно розвинену особистість, лідера, який має власні життєві цінності.

«Стандарт» не має бюджетного фінансування, тому навчання для дітей є платним, а більшість витрат на діяльність, оренду спортивної бази, форму, участь у турнірах оплачуються меценатами та членами академії. За словами ініціаторів створення клубу, вони відчувають необхідність підтримки дитячого спорту на Рівненщині власними коштами та закликають небайдужих рівнян долучатися до кола членів, друзів та меценатів академії.

Фото з офіційної сторінки Футбольної Академії “Стандарт” у мережі Facebook

Засновники говорять про наступну мету – розвиток 3-х-рівневої футбольної академії в Рівненській області, з тренувальною програмою світової якості, що дозволяє виховувати гравців топ-класу. Створення інфраструктури, для занять футболом від аматорського до професійного рівня.

«Фокус Академії – цілісний розвиток гравців. Для нас важливо підготувати футболістів з найкращою технікою, гарним розумінням гри, тактики, але й добре підготовленим психологічно та ментально. Нам важливо, аби дитина виросла, завдяки заняттям в академії, найкраще підготовленою до дорослого життя. Тому дуже багато уваги приділяється до навчання гравців лідерським навичкам та комунікації. Не усі діти зможуть стати професійними спортсменами, але усі отримають знання та навички, які знадобляться їм у дорослому житті, » – розповідає президент Агентства з розвитку спорту «Стандарт» Євген Донцов.

Наразі до членів правління футбольної академії Стандарт входять Сергій Понурко, Віталій Бєлєнький (ТМ «Дубок»), Святослав Клічук (ГО «РЦСП»), Сергій Ющишин, Андрій Фесун (підприємець, власник Моквинської паперової фабрики), Донцов Євген.

Для проведення футбольних тренувань, академія орендує спортивний зал та штучні футбольні майданчики у різних локаціях м. Рівне.

На разі Академія проводить набір хлопців і дівчат від 4 до 14 років.

Записатися на тренування та дізнатися графік тренувань:

Тарас Андрійович Мельник – тел: 098-716-4088;

Сергій Сергійович Герасимчук – тел: 068-037-29-88

Підтримати академію фінансово можна, перерахувавши будь-яку суму коштів на рахунок ГО «Агентство з розвитку спорту «Стандарт», Код 35539360, р/р 26004012117650 в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, призначення платежу: благодійний внесок на футбольну академію

Джерело

Залишити відповідь