Умка – Монтесcорі центр розвитку дитини

Мамусі і татусі, бабусі і дідусі, шукаєте дитячий заклад для вашої малечі?  Бажаєте, щоб малюк отримав багаж знань, з яким сміливо можна іти до школи? Мрієте про невеличкий колектив і просторі, світлі кімнати для занять? Запрошуємо вас, разом із малюком, до нашого Монтессорі центру розвитку дитини «Умка».

“Умка” – центр, який працює за системою італійського педагога Марії Монтессорі. Наше завдання – це виховання всебічнорозвинених, самостійних, впевнених, незалежних особистостей, які вміють приймати рішення, ставити цілі та досягати їх.

Основний принцип Монтессорі педагогіки – спонукати дитину до самовиховання, самонавчання, саморозвитку.

Основний девіз – допоможи мені зробити це самому.

Метод Монтессорі пробуджує у дитини природну любов до навчання, інтерес до отримання нової інформації. Допомагає малечі розвивати логічне і творче мислення, увагу, дрібну моторику, уяву.

Особливості Монтессорі групи:

 • Спеціально створене середовище.
 • Наявність розвиваючого матеріалу, який дозволяє дитині самостійно займатися, знаходити помилки і виправляти їх.
 • Індивідуальний підхід до кожної дитини.
 • Надання свободи (але не вседозволеності). Дитина сама вибирає чим займатися, з ким, де і як довго. Така надана свобода в майбутньому перетвориться на вміння нестандартно мислити, творчо вирішувати проблеми, протистояти чужому впливу.
 • Дитина не являється слухачем пасивно сприймаючим пояснення педагога. Вона активно набуває знання, уміння і навички в ході самостійної діяльності, відштовхуючись від індивідуальних інтересів і бажань.

Діти з Монтессорі груп без проблем вступають до школи. У них є бажання вчитися. Адже вони вміють займатися самостійно, концентрувати увагу, слідувати встановленим правилам і спілкуватися з однолітками.

Кожна дитина по-своєму унікальна, і завдання дорослих – не загасити цю іскринку таланта.

Успішні, мудрі, кмітливі, активні малюки – щасливі батьки!

Запрошуємо діток у групи:

 • Міні-садок (від 1,5 до 6-ти років). Щоденно з Пн по Пт з 8:30 до 13:00 та з 13:00 до 18:30. Або ж на повний робочий день з Пн по Пт з 8:30 до 18:30.  Дитячі групи діляться за віковими категоріями. Індивідуальний підхід до кожної дитини, який допомагає максимально розкрити інтелект та творчі здібності Вашого малюка, комунікативні якості, навички культурної поведінки, фізичної та психологічної підготовки до школи. Ми забезпечуємо повне дошкільне виховання високого рівня з вивченням англійської мови. Працюючи за програмою Марії Монтессорі, будьте впевненні у тому, що ваша малеча у надійних руках наших кваліфікованих педагогів.
 • Мама+Маля (від 6-ти міс до 1-го року). Потреба в спілкуванні виникає у малюка практично з народження. А ось чи розвине вона у житті таку важливу рису характеру, як «товариськість» — залежить від батьків. Запрошуємо до нас на заняття. Ми допоможемо Вашому малюкові розвинути увагу, пам’ять, мислення, дрібну моторику та сенсорні відчуття. З нами Ваш малюк завжди отримає позитивний настрій та незабутні враження. Тривалість заняття 1 год.
 • Я з Мамою(від 1-го до 3-х років). Заняття, які проходять двічі на тиждень. Разом з педагогом та мамою ми допомагаємо малюкові розвивати дрібну моторику, мовлення, формуємо елементарні математичні уявлення, дізнаємося про світ, співаємо пісеньки, танцюємо. Малюк відчуває себе впевненіше адже на занятті він перебуває разом з мамою. Тривалість заняття 1 год.
 • Маленькі розумники (від 3-х до 5-ти років). Заняття проходять двічі на тиждень. Тривалість заняття 1 год. 30 хету. в. Окрім подання навчального матеріалу ми розвиваємо пам’ять, увагу, уяву дітей. Навчаємо їх спілкуватися між собою, налагоджувати дружні стосунки, співіснувати в колективі. Кожне заняття має свою тему і мету. Виконуємо вправи , вчимося правильно і грамотно будувати речення, Формуємо елементарні математичні уявлення, ознайомлюємося з навколишнім світом, готуємо руку дитини до письма.
 • Підготовка до школи (від 5-ти до 6-7-ми років). Наш Центр гарантує Вашій дитині розвиток навичок мовлення, читання та письма, опанування необхідними йому знаннями з області математики та логіки, психологічну та педагогічну підготовку. У групах по 6 дітей, при потребі можливі індивідуальні заняття. Ми знаємо, як легко адаптуватися до нового режиму і стати кмітливим, розумним учнем. Наші викладачі навчать майбутнього маленького школяра спілкуватися з однолітками та вчителями, посприяють розвитку у нього посидючості, уважності та концентрації. Заняття проходять двічі на тиждень. Тривалість заняття 1 год.30 хв.
 • Англійська мова для дітей (від 3 років). Цікаві, веселі, пізнавальні заняття. Вивчення мови проходить в ігровій формі з використанням Оксфордської методики. Заняття проходять виключно на англійській мові. За допомогою віршів, римівок, пісень, діалогів діти легко, цікаво та доступно  вивчають мову. Навчаються рахувати, читати, говорити про погоду, описувати предмети та явища, відповідати на запитання та запитувати інших. Індивідуальні та групові заняття. Заняття для школярів: підготовка домашнього завдання, пояснення складного матеріалу, вивчення мови поза шкільною програмою.
 • Художня майстерня (від 3-х років). «Всі діти – художники. Проблема в тому, щоб залишитися художником, коли стаєш дорослим». Пабло Пікассо. Заохочуйте дитину до малювання. Відкривайте, з дитинства, у ній якомога більше талантів. А ми у цьому вам допоможемо. Запрошуємо маленьких майстрів пензля до нас на заняття. Ми навчимо Ваших дітей сприймати світ через призму творчості, допоможемо оволодіти новими та цікавими техніками. Навчимо бачити незвичайне у звичайному. Творча атмосфера нашої майстерні допоможе виявити потенціал та здібності кожної дитини та розвиватись у всіх напрямках. Будемо раді Вас бачити двічі на тиждень. Тривалість заняття 1 год. Не баріться, час розфарбовувати світ.
 • Музичний розвиток (від 3-х років). Комплексні заняття, які спрямовані на розвиток музичних здібностей (слуху, вірного інтонування, почуття ритму); вокальних даних (розширення діапазону голосу, дихання, дикції, звуковедення, звукоутворення).  Заняття проходять щосереди та щоп’ятниці  на 18:00 год. Тривалість заняття 1год. Можливі індивідуальні уроки з Вашою дитиною.
 • Хореографія (від 3-х) — це дуже красиво, а хореографія для дітей — це ще й зворушливо. У діток, які займаються хореографією, формується вміння передавати почуті образи в пластиці. Розвиток естетичної обдарованості в області танцювальної майстерності, вдосконалення виняткових музичних талантів, розвиток витривалості, сили, впевненості, спритності. Гарна постава, міцні м’язи, впевненість у собі. У нас ваша дитина зможе освоїти базу сучасної хореографії: акробатика; джаз-модерн; хіп-хоп; а також безліч виступів та участь у відео роликах. Заняття проходять у вівторок та четвер на 16:30 год.

Вікові групи діток:

 • молодша (3-4 роки);
 • середня (5-6 років);
 • старша (7-8 років).

Ми впевненні Ви будете в захваті від танцювальних па вашої дитини.

Успішний школярик (від 6-ти років). Допомога у підготовці домашнього завдання. Пояснення незрозумілої теми. Тривалість заняття 1 год.

Успішна особистість – психологічні тренінги для дітей та підлітків. Це один з найефективніших методів засвоєння інформації в групі.

Заняття спрямовані на:

 • знайомство з собою, своєю унікальністю;
 • формування соціальної компетентності;
 • подолання емоційних, поведінкових та комунікативних проблем;
 • сприяння росту позитивної самооцінки;
 • розвиток цілеспрямованості, відповідальності та організованості;
 • тренування волі та розвиток самостійності;
 • розвиток лідерських якостей;
 • формування мотивації на успішність;
 • розвиток креативності.

Тривалість заняття для діток 4-8 років – 2 год. Для дітей 8-12 років – 3 год.

Психологічні послуги: індивідуальна консультація (психотерапія), робота з сімейними парами, дітьми, групова терапія. Консультація психолога – 1 год.

Послуги логопеда  При підготовці дитини до школи важливо навчити її не тільки читати, а й правильно вимовляти всі звуки мови. Зробити вимову чіткою і зрозумілою, малюкові допоможе логопед.

У Монтессорі центрі розвитку дитини логопед працює з дітьми від 3-ох років, які мають порушення розвитку усного чи писемного мовлення.

Корекційно-розвивальна робота спрямована на:

 • розвиток мовного дихання та дрібної моторики дитини;
 • вироблення правильних рухів артикуляційного апарату;
 • підготовку артикуляційного укладу до постановки звуків;
 • постановку звуків;
 • закріплення поставленого звука у складах; автоматизацію у словах, фразах, реченнях, словосполученнях, зв’язній мові;
 • відпрацювання граматичних форм;
 • вироблення ритму мовлення та сили голосу.

Ми створюємо комфортні умови, у яких кожна дитина відчує свою успішність, інтелектуальну спроможність. Всі занття проводяться з використанням дихальних та артикуляційних вправ,  вправ на розвиток дрібної моторики пальців рук, ігор для розвитку психічних процесів, самомасажу обличчя (за потреби). Та мають ігровий контекст, адже ми вивчаємо безліч веселих скоромовок, веселих ігор, повчальних прислів’їв і приказок, які допомагають формувати позитивну мотивацію до навчання.

Заняття розробляються індивідуально для кожної дитини, залежно від особливостей порушення мовлення.

Для діток до 4-ох років тривалість заняття 30 хв.

Для дітей від 4-ох років – 45 хв.

Заняття проводяться 2 – 3 рази на тиждень.

Раді будемо Вам допомогти

Адреса: вул. С.Бандери, 62.
Телефон: +38 (097)-645-60-89.
+38(0362) 43-98-63
Email: ulyanau@mail.ru
Сайт: umkastudio.com.ua

Соц.мережі: https://www.facebook.com/umka.rivne/

Залишити відповідь