Дитяча творча студія “Зіронька”

Студія запрошує малюків та їх батьків на цікаві розвиваючі заняття, що побудовані на унікальній педагогічній системі відомого австрійського педагога Карла Орфа.

Навчання та розвиток діток відбувається за наступними програмами:

“Знайка та Орфей”

Програма, розроблена для малюків віком від 1 до 3 років. Під час занять педагоги з дітьми працюють з моторикою, сенсорикою, займаються мовленням та комунікацією, таким чином активують творчі процеси та інтелектуальний розвиток.

Основна ідея створення програми, це вивільнення справжньої музичності саме в той час, коли розвиток творчості є запорукою успіху всього подальшого розвитку. Саме в період 1-3 років відмічається активний потяг дітей до музики, малювання. Ми пропонуємо не ускладнювати природні пізнавальні процеси інтелектуально, а розширювати їх творчо. На наш погляд цей шлях є більш природнім і не суперечить інтересам самих малюків.

“Маестро з пелюшок”

Комплексна програма розвитку творчих здібностей, що включає в себе комплекс підготовки дітей до школи, – для діток віком 3 – 6 років.

Програма органічно поєднує в собі усі види дитячої творчості. Наше завдання показати малюку безмежні можливості творчого процесу, при чому початковий матеріал може бути різним, адже діти граються різними іграшками. Немає значення, що це буде – кубики чи звуки, цифри чи фарби, від того залежить лише кінцевий результат. Головне, що принцип креативності та творчого підходу до матеріалу та ситуації залишається на все життя. Завдяки унікальному орф-методу, що покладений в основу цієї програми, наші заняття органічно поєднують в собі танок, малювання, музику, логіку та багато іншого. Унікальна творча атмосфера занять, допомагає робити малюкам власні відкриття.

Унікальність програми :

  1. Унікальність нашої програми в тому, що ми використовуємо творчість, як основний елемент розвитку. Наші заняття мають дуже глибоке підґрунтя, впливаючи на світосприйняття та формуючи світогляд малюка.
  2. Наші заняття це не просто читання, малювання, музика чи логіка – це комплексна робота над розвитком Вашого малюка, через стимуляцію творчості.
  3. Перевагою програми є збалансованість творчості і інтелектуальної роботи.
  4. В програмі поєднано здобутки найефективніших сучасних педагогічних систем (К.Орфа, Е. Жака-Далькроза, М.Монтессорі, а також досвіду роботи Вальдорських шкіл та дитячих садків) в одній програмі.
  5. Зустрічаючись з нами лише два-три рази на тиждень, ви даєте своєму малюку можливість весь інший час ефективно саморозвиватись тасамостверджуватись.

Наші спеціалісти постійно шукають нових, більш ефективних методів роботи, адже вони самі є людьми творчими та креативними. Маючи багаторічний досвід роботи з дітьми в різних сферах, працюючи з різними категоріями дітей, постійно навчаючись ми кожен раз знаходимо нові, більш ефективні шляхи.

Також у студії для школярів функціонує хоббі-група – інтегровані арт-заняття, творче музикування, body percussion, креативний танок та “творча майстерня” для дітей від 7 до 14 років.

“Орф-музикотерапія” та “Танцювально-рухова терапія” для дітей та дорослих різного віку. Індивідуальні та групові заняття. Робота з дітьми з особливими потребами. Комплексна допомога сім’ям з дітьми з особливими потребами.

Всі програми, що створюються на базі нашої студії мають одну спільну рису – це креативний підхід до розвиваючого процесу. Творчість в усьому і понад усе.

Орф-педагоги, які працюють в нашій студії є офіційними сертифікованими представниками цього напрямку в Україні. Окремий напрямок – робота з дітьми з особливими потребами.  До роботи залучені спеціалісти в галузі орф-музикотерапії, танцювально-рухової терапії та арт-терапі.

Наші телефони:
093-905-50-35,

Залишити відповідь