Школа східного танцю “Alisher Dance School”

Школа східного танцю “Alisher Dance School” – колектив, який вже має чимало винагород за призові місця у всеукраїнських змаганнях по Belly dance.

Педагоги “Alisher Dance School” – професійні й надзвичайно талановиті, з радістю діляться усіма своїми знаннями зі своїми вихованками.

Валентина Алішер – викладач танців країн Африки й Ближнього Сходу, професійний тренер зі східних танців вже понад 13 років. Тривалий період вивчала основи цього танцю у Єгипті, має багато перемог у всеукраїнських та міжнародних конкурсах по Belly dance. 


Школа східного танцю “Alisher Dance School” запрошує до своєї сім’ї дівчаток (від 4 років і до 105 років) на заняття східними танцями.  

Групи займається тричі на тиждень (два уроки зі східних танців, одне заняття по стретчингу і класичному танцю).

  • заняття  молодшій дитячій групі (4-6 років);
  • заняття в середній дитячій групі (7-9 років);
  • заняття в старшій дитячій групі (10-13 років);
  • заняття в групі молодь (14-18 років).

Також на базі школи східного танцю “Alisher Dance School” можна пройти експрес-курс для дорослих-початківців, а матусі з малюками, мають можливість займатися східними танцями поряд діток (група для мамусь). Мами особливих діток можуть займатися безкоштовно. Цьогоріч формується нова група для жінок + 50.

Якщо ви хочете поринути у мистецтво східного танцю тренери школи пропонують індивідуальні заняття та індивідуальні постановки номерів. Молодята ж можуть з допомогою тренера зробити постановку весільного танцю. 

Завдяки експрес-курсу, який триває всього два місяці, ви не тільки удосконалите своє тіло, а і навчитесь танцювати цей прекрасний танець.

Дівчатка постійно виступають, адже активно залучені до сценічного життя рідного міста, а також є постійними переможцями всеукраїнських конкурсів по Belly Dance. Двічі в рік вихованки школи проводять звітні концерти для батьків і усіх поціновувачів східної культури.

Зверніть увагу, що набір проводиться лише у серпні-вересні та січні.

Вартість місяця занять – 400 грн.

Телефонуйте: 097-77-88-234, 073-77-88-234 

Facebook: Валентина Алішер

FB-сторінка школи: Alisher dance school

Адреса: м. Рівне, Гагаріна, 39 (навпроти “Івіти”)

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь