Цікава психологія: заходи дитячого психолога, травмотерапевта Катерини Габрієль у вересні

Останнім часом спостергіється значне збільшення інтересу серед подружніх пар, батьків до дитячої психології та сімейної психотерапії.

Габрієль Катерина – магістр психології, дитячий психолог, травмотерапевт, психологічний консультант (РДГУ’2010, Regent University’17). Засновник клубу для батьків «Лабіринтами виховання» пропонує для дітей-дошкільнят, школярів та їх батьків ряд заходів, що допоможуть покращити батьківсько-дитячі стосунки, підвищити власну психологічну компетенцію, а також допоможуть краще розуміти себе та своїх дітей.

 

Мандрівник. Психологічна група для дітей 6-8 років

9 вересня почала свою роботу психологічна група “Мандрівник” для дітлахів, які щойно пішли до школи (6-8 років). Це комплексна програма, заняття якої, спрямовані на розвиток у дітей: комунікації, підвищення самооцінки дитини, проживання адаптаційного періоду, полегшення входження до нового колективу. Метою програми є розвиток пізнавальних процесів, розвиток емоційного інтелекту, зняття емоційного напруження. До групи ще можна приєднатися, лишилося 2 місця.

 

Психологічна група для дітей віком 5-6 років

Триває набір у робочу групу “Незручний я” для дітей віком 5-6 років (старші дошкільнята). Група? орієнтована на дітей, які мають певні проблеми у поведінці та у взаємодії з оточуючими (імпульсивні, агресивні, “вибухові” діти). Метою даної програми є комплексний розвиток емоційної сфери дитини (вербальної та невербальної), формування у дітей співпереживання, розуміння власних переживань та емоцій. Зняття надмірного емоційного напруження і тривожності. Учасники навчаться прийомів саморелаксаці. Попередній запис та інтерв’ю з батьками є обов’язковим.

Адаптація першокласника до шкільного життя

12 вересня відбудеться зустріч клубу для батьків “Лабіринтами виховання”, де Катерина Габрієль проведе тренінг для батьків, бабусь та дідусів на тему “Адаптація першокласника до шкільного життя”. Дитячий психолог розкаже, що відбувається під час адаптації, як батьки можуть допомогти та підтримати малюка, а також що варто і чого не варто робити під час адаптаційного періоду. На учасників чекає багато запитань-відповідей, практичних вправ та спілкування.

Тренінг по управлінню емоціями

15 вересня у м. Рівне відбудеться тренінг від гіпнотерапевта, коуч-тренера, психолога Анни Громової на тему: “Ключі емоці: майстерність управління собою”. Неймовірно корисний та потрібний семінар для гармонізації стосунків у сім’ї та розвитку власного емоційного інтелекту. Анна розповість та навчить яким чином, яким способом ви можете управляти своїми емоціями. У програмі майстер-класу мінімум терорії і максимум – практики. Початок о 18.30. Вартість – 250 грн. За умови предоплати в 50 грн, вартість зменшується до 200. Реєструйтеся, тому що кількість місць обмежена!

 

16 вересня стартує “Super Women – психотерапевтична група для матусь”,  група присвячена мамам, які стомились від домашніх клопот, які тривожаться за всіх і за “вся”: від дітей і чоловіка, і закінчуючи хом’яком і котиком. Які не знають, чи правильно вони чинять у тій чи іншій ситуації. яким складно, або немає в кого запитати поради щодо виховання дітей. Яким просто хочеться відпочити, отримати нові знання, знайомства, поділитись досвідом, або поставити запитання іншим учасницям, отримати психологічну підтримку.

Перша зустріч відбудеться 16 вересня о 14.00. Тема зустрічі надкорисна: “Як безболісно відстояти свої кордони або 6 технік відмови співрозмовнику”. Мамусі будуть вчитися відмовляти дітям, чоловікам, батькам, сусідам, друзям – всім, кому незручно сказати “Ні”, але так хочеться. Реєструйтесь, приходьте – буде весело! Початок о 14.00, вартість 100 грн з учасниці.

Тренінг “8 ефективних правил життя із дітьми та підлітками”

23 вересня до міста Рівне приїздить неймовірно талановита та мудра жінка, сімейний психолог, травмотерапевт Світлана Бородай (м. Запоріжжя). Психологи проведуть одноденний тренінг для батьків на тему Щасливе батьківство: 8 ефективних правил життя з дітьми та підлітками”. Тривалість тренінгу 6 годин. Детальна програма заходу тут. Вартість: 500 грн. з учасника. За умови предоплати – 400 грн (до 21 вересня). Для сімей діють знижки.

 

Нагадуємо: кожного четверга з 15.00 до 18.00 Катерина Габрієль проводить індивідуальні психологічні консультації. 

Реєстрація та попередній запис на консультації:  067 861 13 16

Деталі на сторінці Катерини Габрієль у Facebook

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь