“Арт-Пуф”: де купити ексклюзивні безкаркасні меблі за найкращими цінами

Зміни, які відбулися, завдяки сучасному прогресу, торкнулися не лише сфери автоматизації процесів та електроніки, а й дизайну: великогабаритні та грубі меблеві конструкції звільняють місце легким – мобільним кріслам, трансформерам та ліжкам.

Попри те, що безкаркасні меблі отримали шалену популярність, для споживачів, як і раніше, залишається актуальним питання: де купити недорогі, а головне – високоякісні крісла-мішки, ліжка, трансформери та інші меблеві елементи.

Арт-Пуф – молодий український бренд, який презентує себе як виробник креативних високоякісних рішень у сегменті виготовлення безкаркасних меблів. “Арт-ПуФ” вже отримав багато позитивних відгуків від вдячних покупців.

ІТАЛІЙСЬКЕ КОРІННЯ

Ідея створення безкаркасних крісел та стільців була запозичена… в італійських виробників, які створювали надзвичайно зручну постіль, наповнюючи мішки поролон. Саме такі спартанські умови надихнули засновника “Арт-Пуфа” Олега Шляховського на створення першого крісла, яке, до речі, було створене у гаражі майстра. Так, крок за кроком, домашня майстерня перетворилася на повноцінне меблеве виробництво.

Ідеальне крісло для відпочинку мами

Варто наголосити, що спочатку надавалася перевага авторським моделям, які були зовсім не схожі на шаблонні зразки, що вже існували.

Чудовий подарунок тату

ЩО ОБРАТИ ДЛЯ ДОМУ ТА ОФІСУ

Крім звичних крісел-мішків асортимент бренду “Арт-Пуф” представлений зручними пуфами, кріслом-коконом, кріслом-ковдрою, оригінальними диванами. А також стильними дитячими меблями та іншими дизайнерськими рішеннями.

Купити крісло-грушу для дитячої кімнати – гарний та незвичайний подарунок до новорічних та різдвяних свят.

Переваги у використанні таких меблів – зручність, комфорт, а головне – мобільність, безпечність та універсальність, такі якості дозволяють задовольнити бажання найвибагливішого покупця.

Ознайомитися з усіма пропозиціями можна на сайті виробника: art-puf.com.ua 

Якщо обрана покупцем модель є у наявності на складі, замовлення відразу надсилається покупцю. Інакше ж – на виготовлення замовлення потрібно не більше 3-х днів. Доставка здійснюється у 26 міст України.

ТЕСТ-ДРАЙВ
Висока якість та безпека продукції гарантується відповідними висновками санітарно-епідеміологічної служби, а також Міністерства охорони здоров’я.

А надійність безкаркасних меблів від “Арт-Пуф” була у прямому сенсі випробувана тяжкою технікою. Так, крісло-мішок без найменшого пошкодження витримало наїзд трактора вагою понад 9 тонн.

Більше інформації про бренд “Арт-Пуф” і асортимент продукції можна отримати на офіційному сайті чи, зателефонувавши (099) – 633 – 75 – 07.

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь