Site icon Міні Рівне

Українські міфологічні герої з’являться в мобільному додатку для дітей

Яких казкових та кіношних героїв обожнюють ваші діти? А скільки з них ― питомо українські? 0,0%? Настав час усе змінити, і команду однодумців, яка хоче і може це зробити, уже зібрано. Знайомтеся: проект «Чарівний світ.UA».

Проєкт Чарівний світ.UA  унікальний, адже в історії України вперше здійснюється комплексна візуалізація та діджиталізація пантеону героїв української міфології. 

Автори проєкту впевнені, що використання героїв української міфології в різних секторах – культури, мистецтва, туризму сприятиме розвитку позитивному іміджу країни за кордоном”, – йдеться в пресрелізі для “Української правди життя”.

Восени 2020 року, в Україні з’явиться навчально-розважальний мобільний додаток для дітей, героями якого стануть українські міфологічні персонажі.

Діти зможуть познайомитися з образами та легендами персонажів і “оживити” героїв Чарівного Світу, побачивши їх у власній кімнаті завдяки технології доповненої реальності (AR). 


Завдання проєкту – показати зростаючому поколінню багатство української міфології й надати йому власних, українських, героїв, адже зараз через смартфони діти споживають переважно іноземний ігровий та культурний контент“, – кажуть автори проєкту.

Один з перших прототипів – Дрімка.

За давніми віруваннями вона оберігала дитячий сон.
Це – український міфічний персонаж, вперше візуалізований сучасними художниками.

Команда проєкту 

Автор та керівник проєкту – Нік Лисицький, письменник, digital-продюсер та destination-менеджер України.

Над візуалізацією персонажів працює талановита команда ілюстраторів, багаторазових призерів фестивалів та конкурсів.

Тексти створює відома дитяча письменниця та поетеса Світлана Дідух-Романенко, а технічну частину реалізують програмісти з понад 10-річним досвідом розробки. PR стратегією проєкту займаються Александра та Александер Кроліковскі – комунікаційні політики та митці дуету Krolikowski Art.

Наукові консультації з етнографії та фольклору надають співробітники Інституту народознавства НАН України.

Джерело

Exit mobile version