Спортивно-танцювальний клуб “Diamond dance”

“Танець — це твій пульс, твоє серцебиття. Це ритм твого життя…” Ось принцип, яким керуються вихованці спортивно-танцювального клубу “Diamond dance”.

Бальні (латиноамериканські, європейські), а саме –  ча-ча-ча, самба, румба, джайв, пасадобль, повільний вальс, віденський вальс, танго, фокстрот, квікстеп, сучасні танці, сальса, рок-н-рол, свінг, клубні танці, бачата, кізомба, акробатика, хіп-хоп, contemporary — усе це ви зможете опанувати у клубі спортивно-бального та сучасного танцю “Diamond dance“.

 

Запрошуємо до спортивно-танцювального клубу дітей від 3-х років і дорослих до 100 років, щоб реалізувати свою мрію — навчитися танцювати, відпочити або оздоровитися.

Діти дуже люблять фізичну активність. Самі того не розуміючи, у грі вони роблять безліч корисних для свого розвитку вправ.

Якщо грамотно коригувати шалену дитячу енергію, і направити її в правильне русло – можна виховувати здорову, розумну особистість!

Користь від занять танцями очевидна. Виконуючи гімнастичні й танцювальні вправи у форматі гри, дитина отримує достатнє фізичне навантаження на організм, що є ефективною профілактикою серцево-судинних захворювань, ожиріння, м’якою стимуляцією роботи імунної системи, покращення концентрації уваги та розвитку творчого мислення. Також заняття бальними танцями сприяє формуванню та зміцненню м’язового корсету тіла, що гарантує струнку спортивну поставу для дитини.

Вихованці клубу перемагають у найрізноманітніших конкурсах за різними віковими категоріями.

Крім того “Diamond dance” пропонує постановку номерів на замовлення та індивідуальні заняття.

Хореографи клубу допоможуть молодятам підготувати їх перший танець. Весільний танець — це маленька історія стосунків молодої пари: знайомство, перше побачення, перший поцілунок… Танець може не лише розповісти про все це, а й передати незабутні почуття та емоції. Слід врахувати всі деталі під час постановки: вибрати відповідну музику, створити гармонійну композицію, адже весільний танець — це прелюдія до красивого сімейного життя.

Наші хореографи:

Бурчак Ігор Святославович, аспірант та за сумісництвом викладач кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету. Вища освіта: освітньо-кваліфікаційний рівень магістра хореографії, кваліфікація балетмейстера, викладача хореографічних дисциплін.
У минулому чемпіон Рівненської області в латиноамериканській програмі категорії молодь, півфіналіст чемпіонату України в латиноамериканській програмі категорії молодь, півфіналіст чемпіонату СГОСТУ в латиноамериканській програмі категорії молодь як представник Рівного тощо. Активно займається науковою діяльністю в галузі педагогіки та хореографії, бере участь у наукових конференціях. Є наукові статті та тези доповіді.

Євтушок Євгенія Русланівна – випускниця кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету. Освіта бакалавра. Бронзовий призер міжнародного конкурсу “Квітневі викрутаси”, м. Ужгород. Працює з дітьми з 2015 року . З дитинства займалася хореографією в приватній танцювальній школі ім. Галушка, м.Сарни. Солістка ансамблю сучасного танцю “Неоданс“. Учасниця фестивалів у Польщі, Чехії, Словаччині, Білорусії.

Наші переваги:

  • професійній танцювальний зал з дзеркалами,
  • професійні хореографи з вищою освітою,
  • зручне розташування,
  • поряд зупинка, парк-бульвар Б.Хмельницького, де можна погуляти, поки батьки чекають із занять дитину.

Ціна 200 грн за місяць для дітей, 250грн для дорослих.
Графік роботи з 14.30 до 22.00

Контакти:
м. Рівне, вул. Грушевського, 41 (біля пам’ятника Богдана Хмельницького);
м.Рівне вул. Пересопницька 93, (приміщення гімнастичної зали НВК “Колегіум”)
тел. +38(096) 486-51-42 – Халік Наталія Михайлівна

Сайт: http://diamond-dance.at.ua/
Електронна пошта: dance.rivne@gmail.comMini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь