Подорожуйте вулицями Рівного

У рамках проекту «Живе краєзнавство» працівники Рівненської обласної бібліотеки проводять безкоштовні пішохідні екскурсії найстарішими вулицями Рівного. Мешканці міста та його гості мають можливість глибше пізнати історію міста та його сьогодення. Туристичні маршрути проходять найбільш давніми середньовічними вулицями: Замковою, Шкільною, Драгоманова, та вулицями, що з’явилися дещо пізніше, такими, як «16 липня», Симона Петлюри, Театральна площа, а також парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка.

Тематичні екскурсії — «Легенди палацу Любомирських», «Театр на Гоголівській», «Історія найстарішого єврейського кварталу Рівного». Екскурсанти дізнаються про маловідомі археологічні дослідження історичного центру Рівного, про походження назв вулиць, цікаві факти біографії людей пов’язаних з їх історією, про засновницю міста М. Несвицьку (Рівненську), про палацово-парковий ансамбль князів Любомирських, про ті унікальні старовинні споруди, що ще збереглися в нашому місті з минулих століть, познайомляться з історією деяких культових споруд (Свято-Воскресенського собору, Колони Божої матері, головної єврейської синагоги та костелу св. Антонія).

Екскурсії розпочинаються щонеділі о 13 годині. Збір — біля фонтану, що поряд з Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою. За попередньою домовленістю екскурсії проводяться і в інший, зручний для екскурсантів час (платно).

Звертатися за тел.: 0673607427.

Коли: 2, 9, 16, 23, 30 вересня, початок о 13:00.
Місце: біля фонтану, вул. Короленка, 6.

Залишити відповідь