Сімейний фотограф Антоніна Матвійчук

Антоніна Матвійчук – сімейний та дитячий фотограф у Рівному. Проводить сімейні, дитячі фотосесії, фотосети вагітних, свят, а також – фотозйомки у студії.

“Фотографія для мене – це не тільки робота, а й цікаве захоплення, яке почалося у дитинстві, й триває як професія вже декілька років, – розповідає Антоніна. – “Поєднання хобі і роботи дає мені можливість займатися улюбленою справою, а у моїх клієнтів є впевненість в тому, що для них працює фотограф з професійним досвідом і творчим підходом”.

Активна життєва позиція фотографа знаходить відображення у кожній її світлині. Фотографуючи майбутніх батьків, родини, діток фотограф Антоніна Матвійчук намагається зловити емоції, відтінки настрою і зафіксувати цей момент. “Коли проходить дитяча фотозйомка, я хочу показати на фото характер, особистість, темперамент моделі, а не те, що її просять зробити, якісь штучні неприродні пози. А під час зйомок святкових подій: вечірок вагітних, родин, хрестин, днів народжень, намагаюся зловити деталі, які створюють теплу, радісну атмосферу свята.

Під час сімейної фотосесії важливо кожного учасника надихнути і налаштувати на певну хвилю: ми разом згадуємо щасливі та радісні моменти, тоді кожне фото оживає спогадами.

Завдяки Антоніні Матвійчук сімейна фотосесія в студії пройде для легко і невимушено, або вона допоможе створити атмосферні фото вдома чи на локації, яка вам подобається.

Сімейна фотосесія – це відмінна можливість зберегти пам’ять про найщасливіші моменти проведені разом та прекрасний привід, щоб зібрати всіх улюблених і близьких людей і весело провести час.  Часто свій сімейний фотоальбом молоді сім’ї починають з появи в їхній родині дитини, їх маленького чуда.

Сімейний альбом, наче традиція, допоможе зібрати справжні кадри сімейного щастя, зберегти важливі моменти на довгі роки.

На святкових подіях ловлю ті моменти, які не бачать інші.

Є можливість придбати сертифікати на фотосесію.

Cподобалися роботи Антоніни Матвійчук?

Замовити фотосесію можна за контактами:

Viber +38 (067) 360-75-49
Instagram
 Або залиште заявку на сайті і фотограф зв’яжеться з Вами!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь