Дитяча футбольна академія «Олімп»

Дитяча футбольна академія «Олімп» — це професійні тренування з футболу для юних футболістів у Рівному. Академія тренує дітей від 3.5 до 9 років.

У розпорядженні є два зали, які розташовані: вул. Гайдамацька, 15 (ЗОШ №24) та вул. Карнаухова, 53 (медколедж). За кожними групами закріплюються спортзали.  Тренування проходять у вечірній час — це означає, що батьки після роботи можуть спокійно відвести свою дитину на тренування.

Тренування в холодну пору року проводяться у спортзалах, які мають якісне покриття та гарне освітлення. За сприятливих погодних умов тренування проходить на новому міні-футбольному полі зі штучним покриттям.

Футбольна академія «Олімп» постійно намагається брати участь в різноманітних турнірах та товариських зустрічах.

Цілі академії:

 • Виховання юних футболістів найвищого рівня
 • Створення команди ФК «Олімп»
 • Пошук і розвиток юних талантів

Завдання академії:

 • Зробити футбол доступним кожному. Кожна дитинна може отримати шанс потрапити в захоплюючий і яскравий світ футболу.
 • Об’єднати в академії кращих фахівців для досягнення поставлених цілей.
 • Створити максимально зручну і функціональну інфраструктуру для підготовки футболістів, що відповідає всім сучасним вимогам.
 • Ми любимо свою справу, тому ми постійно розвиваємося, вчимося і ростемо. Ми завжди раді новим членам команди, готовим брати участь в досягненні нашої мети.

Тренування допомагають виховати любов до спорту з ранніх років. У процесі роботи тренер визначає індивідуальні здібності вашої дитини і дбайливо розвиває їх в процесі тренувань.

Футбольна академія «Олімп» Рівне проводить набір діток в групи:

 • 3,5 – 4 роки;
 • 5 років;
 • 6 років;
 • 7– 8 років;

Тренування в найменшій групі (3.5 -4.5 роки ) триває 45 хв та проходить в ігровому форматі з елементами футболу, також присутні вправи на гнучкість та координацію рухів.

Урок групи (4.5 до 6 р.) триває 55-60 хв. в залежності від інтенсивності тренування. Заняття в собі поєднує технічні елементи з ігровою діяльністю. Також присутнє вивчення базової футбольної термінології. Групи до 6 р. займаються 2 рази на тиждень.

Групи від 6 до 8 р.  – тривалість тренування складає від 60 до 70 хв. тричі на тиждень. У цій віковій групі вчать футбольну термінологію на глибшому рівні, а також правила гри у футбол, футбольні комбінації, ігрові маніпуляції, що дають чітке розуміння позицій гравців на футбольному полі.

Тренування в будь-якому виді спорту включає в себе елементи гімнастики. В академії «ОЛІМП» ми поєднуємо тренування футболу з гімнастикою. Гімнастика проводиться для учнів старшої групи (від 6 до 8 років). Гімнастика складається з величезного розмаїття цікавих вправ, починаючи з розвиваючих, закінчуючи тренуванням на снарядах, які спрямовані на розвиток всіх фізичних здібностей: швидкості, сили, витривалості, координації і гнучкості.

Чому обирають саме нас:

  • Індивідуальний підхід. У групи набирається не більше 15 дітей, що дає змогу приділити кожному вихованцю достатньо уваги: побачити всі помилки та успіхи, виправити, допомогти, підтримати.
  • Кваліфіковані тренери, які мають педагогічну освіту та диплом тренера категорії “С”, який надає право та вміння працювати в дитячих-юнацьких командах.
  • Цікаві та продуктивні тренування, найсучасніші методики тренування, якісний інвентар.
  • Участь в різноманітних змаганнях: всеукраїнські та міжнародні турніри.
  • Якісні майданчики та спортивні зали: футбольне поле зі штучним покриттям, великі та комфортні спортивні зали. 
  • Доступна ціна та зручний спосіб оплати.
  • Пробні безкоштовні тренування: субота з 12 до 16 год.

Тренери:

Василечко Олег Миколайович — закінчив РДГУ, отримав педагогічну освіту з спеціальності бакалавр «фітнес-тренер», спеціаліст «вчитель фізичної культури, організатор спортивної масової роботи». Тренер категорії «С» ФФУ. Гравець футбольного клубу «Маяк» у м. Сарни; чемпіон області з футболу; володар кубку області з футболу; володар суперкубку області з футболу; бронзовий призер області з футболу; чемпіон області з футзалу; 2-х разовий срібний призер Рівненської області з футзалу; 3-х разовий чемпіон Рівненської аматорської футзальної ліги;  2-х разовий срібний призер Всеукраїнської аматорської футзальної ліги; бронзовий призер Всеукраїнської аматорської футзальної ліги.

 

Глаз Володимир Сергійович — тренер футбольної академії Олімп. Закінчив Рівненський державний гуманітарний університет за професійною кваліфікацією «Тренер-викладач з виду спорту — футбол», організатор спортивно-масової роботи. Тренер категорії «С» федерації футболу України. Гравець футбольної команди «Агат» Гоща.

 

 

 

 

Пентковська Анастасія Павлівна —  багаторазова призерка чемпіонату України, призерка кубку Києва, майстер спорту з спортивної гімнастики.

Ми робимо дітей здоровими спортивними та щасливими, приєднуйтесь до нашої команди!

Контакти:
+38 (096) 240-29-58
+38 (099) 777-86-57

 

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь