5 причин віддати дитину на футбол до академії «Smartball»

Футбол — це веселий командний спорт з м’ячем, який відмінно тренує витривалість, адже гра гарантує хороше кардіонавантаження. Рухи у футболі й техніка володіння м’ячем вимагають хорошої фізичної підготовки, рівень якої підвищується при постійних тренуваннях. У футболістів добре розвинена координація рухів, і їх тіло завжди в тонусі. Звичайно, далеко не кожен стане відомим і популярним гравцем, однак саме заняття футболом принесуть багато користі для дитини.

Читайте також: Футбол у Рівному. Школи та секції

Футбольна Академія «Смартбол» — це перша спортивна академія раннього розвитку для дітей від 2-х років в м. Чернівці та м. Рівне. Виховання здорового і успішного покоління, ранній розвиток дітей, підготовка в професіональні футбольні клуби. Навчають юних чемпіонів основним принципам футболу, що в майбутньому допоможе їм досягти бажаних вершин у спорті. Для обдарованих та перспективних дітей Академія «Смартбол» організовує перегляди у дитячих футбольних школах Динамо, Шахтар, Дніпро, Карпати. Тренери академії мають ліцензію федерації футболу України, в минулому професійні футболісти, а також мають педагогічну освіту за спеціальністю тренер з футболу (олімпійський та професійний спорт).

Чому варто обрати футбольну академію «Smartball»:

This slideshow requires JavaScript.

 1. Футбол — це освітній процес. Завдяки футболу дитина опрацьовує рухи, техніку, тактику, вчиться швидко думати, приймати рішення і, не помічаючи того, прогресує в технічному сенсі. Завдяки професійним тренерам академії «Smartball», що мають ліцензію Федерації футболу України, навчальний процес буде кваліфікованим та результативним.
 2. Футбол розвиває витривалість. Замислювалися ви про те, скільки кілометрів пробігають футболісти за один матч? Ви цілком можете розраховувати на 10 км за гру. Відмінна альтернатива нудним пробіжкам та нецікавому спорту! Регулярні зайняття футболом — матчі, тренування — і можливості дихальної та серцево-судинної системи збільшаться в рази. У футбольній академії «Smartball» тренування проводять тричі на тиждень, що робить заняття спортом системними. Маленькі футболісти постійно проводять матчі проти суперників та є учасниками багатьох змагань (обласних, українських та міжнародних).
 3. Футбол підвищує стресостійкість. Темп матчу буває різноманітним, монотонність і футбол — несумісні речі! Однак ця гра — це не завжди обов’язкова присутність на полі. Пів гри сидіти на лавці запасних і вичікувати на свій зоряний час — те ще випробування на міцність! Тренери футбольної академії «Smartball» в минулому професійні футболісти, а також мають педагогічну освіту за спеціальністю тренер з футболу (олімпійський та професійний спорт), з власного досвіду зможуть пояснити дитині всі тонкощі даного спорту та мотивувати до більших досягнень.
 4. Футбол вчить працювати в команді. Якість і потенціал команди в цілому важливіше індивідуальних талантів. А ще під час колективних тренувань дитина може багато чому навчитися у своїх більш досвідчених товаришів та тренерів. Академія «Смартбол» пропагує індивідуальний підхід до кожної дитини.
 5. Футбол покращує фізичні показники. Завдяки бігу з прискоренням дитина працює над своєю швидкістю, яка є одним з ключових моментів в даному виді спорту. Часті зміни положення тіла, різкі зміни напрямку руху — все це сприяє розвитку почуття рівноваги. І нарешті, гра в м’яч без участі рук — це відмінне тренування спритності! Для якісного розвитку та успішного навчання вашої дитини у садочку або школі надзвичайно важливою є зорово-моторна координація — це можливість одночасно використовувати очі, руки та ноги при виконанні дій. В результаті систематичних занять у футбольній академії ваша дитина стане більш уважною та сфокусованою на виконанні конкретного завдання. Скоординована діяльність всіх елементів дасть можливість вийти вашій дитині на принципово інший рівень.

Переваги ФА «SMARTBALL»:

This slideshow requires JavaScript.

 • тренування тричі на тиждень;
 • вивчення всіх елементів футболу;
 • власне спортивне обладнання;
 • професійні та ліцензовані тренери;
 • тренування восени, взимку та навесні відбуваються в теплих, комфортних та зручних залах, а влітку на відкритому повітрі на футбольних полях;
 • комфортні умови для занять;
 • безпечний та якісний інвентар;
 • товариські матчі турніри, збори та спортивні табори в Україні та за кордоном.

Футбольна академія «Smartball» Рівне запрошує на пробне безкоштовне тренування діток у групи:
2-3,5 роки; 3,5-5,5 років; 6-9 років, які відбуваються кожної середи та суботи.

This slideshow requires JavaScript.

На дитину чекає:

 • індивідуальний підхід;
 • кваліфіковані тренери;
 • англійська мова;
 • можливість індивідуальних тренувань;
 • розвиток і здоров’я;
 • футбольна кар’єра.

Графік роботи Футбольної академії «Смартбол»:
ПН.СБ.: 09:00–21:00
НД.: вихідний.

Якщо Ви мрієте бачити свою дитину здоровою, гармонічною і розвиненою — завітайте до футбольної академії Smartball.

Запис на пробне заняття: (068) 579-07-45, (093)-436-97-05.
Тренування проходять за адресою: вул. М. Карнаухова, 31.

Контакти:
(068) 579-07-45, (093)-436-97-05
Instagram
Facebook

Залишити відповідь